Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnétek 3. gyereket?...

Szeretnétek 3. gyereket? Milyen anyagi helyzetbe vagytok? Van e hiteletek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, most gyúrunk rá! Hát nem a legrózsásabb helyzetbe, de a gyerekekre mindig van! Hitel is van dögivel. De kinek nincs mostanság?
2011. okt. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem,pedig elférne és keret is lenne,de elég kettő.
2011. okt. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Milyen idősek a gyerkőcök első válaszoló?

Nekem 3 lesz január 1. én a nagylányom a kisebbik lányom 1 éves lesz november 15. én. Mi jövőre szeretnék próbálkozni, hogy ne nagy korkülönbség.

2011. okt. 11. 14:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, szeretnénk, decemberben kezdjük a "gyártást", hogy kb 2 év legyen a korkülönbség, mint most is (22 hó).

Nem vagyunk gazdagok, de éhen sem halunk, 1+2félszobás panel, hitelre.

2011. okt. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

9 éves a fiam, 2 a lányom.

Első voltam

2011. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, szeretnék (egyelőre így gondolom most). Nagy 10 éves, kicsi fél éves. kb. 4 év múlva jöhet a következő, ha meg nem gondolom magam. Házam van, itt élünk, férjemnek van 1 lakása, az ki van adva, hitel hála Istennek nincs. Munkahelyemre várnak vissza, férjemnek is jó állása van (vagyis mindkettőnknek, ugyanott dolgozunk)
2011. okt. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia. Egész eddig én is úgy gondoltam ,hogy elég a kettő, de mivel sikerült olyan áron eladni a házunkat, hogy a végtörlesztésnek köszönhetően a hiteltől is megszabadulunk, és házat is tudunk venni, így mostmár azt mondom jöhet a 3. nem vagyunk nagyon ellátva pénzzel, de ha már a havi 50 ezer megmarad mert nem kell hitelre fizetni akkor már jók vagyunk.
2011. okt. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen szeretnénk,és ebben a hónapban kezdtünk dolgozni a projekten :) Ha most nem sikerül, akkor jövő hónapban kipróbálom az ovu-tesztet :) Anyagi helyzetünk: pont jó, megvan mindenünk :) hitelünk nincs!


És te kedves kérdező???

2011. okt. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi ettől a hónaptól próbálkozunk. Azaz jövő héten még megjön és utána. Mindig 3 gyereket terveztünk kis korkülönbséggel. A lányaink 3 éves és 16 hónapos. (Elsőre összejöttek, remélem most sem lesz másképp.)

Sajnos van hitelünk, az egyik autónkon, ami még 3 év, ez a leggázabb, a házon nem vészes és A hitel + hitelkártyát fizetgetjük vissza. Muszáj volt ezeket is igénybe venni, hogy be tudjunk költözni a házunkba, pedig még félre tett pénzünk is volt.

Ha vissza megyek melózni (még visszavárnak) kb 50-70 kapok többet ill. addigra csak a házhitelünk marad, ha nem jön közbe semmi (remélem).

Mióta gyeden vagyok nem túl fényes az anyagi helyzetünk, ha az első baba születése előtti éveket nézem. Vágyom is vissza dolgozni pontosan ezek miatt. Mivel 3 gyereket terveztünk vagy most szülök és letudjuk ezt a "nyomorult" időszakot vagy ennyi gyerek marad. Vágyunk még 1 babára így lesz is...

2011. okt. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mi is szeretnénk de, csak majd jövőre próbálkozni akkor letelik 2 hitel de attól lesz még lakás hitelünk és meg látjuk milyen anyagi helyzetbe, leszünk. Az a baj hogy csak gyest fogok kapni. Elmennék én dolgozni, hogy gyedet kaphassak de, mi felénk nagyon nézik, hogy van e gyerek. Meg 12 órába 2 gyerek mellet nem tudok dolgozni.
2011. okt. 12. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!