Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vállalnátok e babát a következ...

Vállalnátok e babát a következő helyzetbe?

Figyelt kérdés
Én 25 a párom 26 éves.Én közalkalmazott vagyok bérem bruttó 82 ezer.A párom Németországba német cégnél dolgozik kb 500 ezret keres,ha Magyarországon van 140körűl.Albérletben lakunk,de nem ketten.Már nagyon szeretnénk babát de félünk,hogy nem tudjuk megteremteni azt amire szüksége van.Az idő is pereg és mi sem leszünk fiatalabbak.Ami a legjobban aggaszt az az albérlet.
2011. jan. 8. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tudnád mennyien szülnek albérletbe!

Sokkal olcsóbb, mint egy lakáshitel törlesztőrészlete.


Mi sokkal kevesebből élünk ketten albérletben és alig várom, hogy végre babánk szülessen!

(Mellékesen megjegyzem,sok nyugati országban teljesen természetes a lakásbérlés, csak itthon régen nem volt ez "divat" és még ma is ez él az emberekben, holott már a legtöbb fiatal nem tud önerőből lakást-házat venni.)

2011. jan. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rengetegen vannak albérletben, az én szüleim is abban kezdték a tesómmal, aztán velem. Ha rövid időn belül nem változik nálatok a lakáshelyzet akkor kénytelenek vagytok albérletbe lenni. Aztán majd később ha úgy alakul majd lesz saját lakásotok.
2011. jan. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is albérletbe szültem a lányom. Aztán mire jött a fiam lett házunk. Mi se vártunk 40 éves korunkig, csak hogy előbb mindent megteremtsünk (ház kocsi vastag bankbetét...) majd lesznek ezek is idővel.
2011. jan. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 23 éves vagyok. Havi 40 eFt-ot keresek, a párom sem nagyon keres többet. De ez nem akadály nálunk! Segítséget kapunk, mivel párom szüleivel élünk, de úgy gondolom, hogy kis pénzből is lehet gyereket okosan nevelni.
2011. jan. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok embernek nincs lehetősége,saját házat venni,és bizony albérletben laknak,és oda szülnek,emiatt ne aggódj! Mivel jól kerestek,ez nem akadály,hogy babát vállaljatok! Én belevágnék!
2011. jan. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!