Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hőmérséklet csak reggel és...

A hőmérséklet csak reggel és hüvelyben mérve mérvadó? Most megnéztem hát reggelre jó lenne ez a hő 37,8 ugye?

Figyelt kérdés
2008. okt. 1. 21:50
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
Mégiscsak megcsináltam a tesztet. :( Sajnos neg. lett, ez már biztos. 2 nappal a mensi előtt legalább egy halvány vonlat mutatott volna, de nagyon egyértelmű neg. lett, úgyhogy csatlakozom a következő hónapra is. Most meg megpróblom egy kis házimunkával lefoglalni magam, mert eléggé elkeserített a dolog. Na mindegy, majd megyek a férjemhez , igaz pont nem pé-kor , de vannak még csodák, rendkívüli pé, meg ilyenek, bármi lehet még. Nálatok mizu?
2008. okt. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Gina itt vagyok. Dolgozom, mint mindig, most végeztem az oviban, de 5-re megyek vissza, értekezlet lesz. a férjem Pesten van, teljesen egyedül vagyok.:( iwi-en elértük egymást Erzsóval, ha tudsz rajta keresztül jelölj meg.

3.napja megvan, hasfájással együtt.:(

2008. okt. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, akkor ti is próbálkoztok tovább gondolom és mi se adjuk fel. Csaj nekem elég kevés lehetőségem van rá, hogy teherbe essek. De csodák még mindig vannak és én is valami ilyesmiben bízom. Oké, bejelöllek iwiw-en.
2008. okt. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
Szia Erzsó! Mi újság, úgy eltűntél?
2008. okt. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Miújság veletek, mindenki úgy eltűnt!!!!!!! Attól , hogy megjött még írhattatok volna. Legalább az iwiw-re, vagy freemailt. Nekem még mindig nem jött meg, a hőm se esett le, de a tesztjeim mind negatívak, úgyhogy bármelyik nap megjöhet. A barnázgatás már megvan, meg a mensis görcsök is. Majd írjatok!G.
2008. okt. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 Boglar.kov válasza:
54%
Nekem 37-38 °C kozt szokott lenni.
2016. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!