Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hőmérséklet csak reggel és...

A hőmérséklet csak reggel és hüvelyben mérve mérvadó? Most megnéztem hát reggelre jó lenne ez a hő 37,8 ugye?

Figyelt kérdés
2008. okt. 1. 21:50
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Óvónéni vagyok. ma reggeli hőm 37,2 egy picivel kevesebb mint eddig, (37,3 már napok óta), de vérzés sehol. viszont este megjön érzéssel feküdtem le, reggelre elmúlt. mostmár kíváncsi vagyok mi lesz a vége. 5 percenként nézegetem magam, nincs-e valami, de a váladékom még mindig krémes, fehér. Bocsi, ha gusztustalannak tűnök. olyan vagyok már a saját testemmel mint egy laboratóriumban a kísérleti nyulakkal, minden apró jelzést figyelek. kezdek begolyózni. Drukkolok mindannyiótoknak!!! Estefelé tudok írni megint. szép napot!!
2008. okt. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:
szia ovónéni a hő az még túl jó én úgy megijedtem ma a kisfiam az orrom alá dugta a törpehörcsögét tudja hogy félek tőle ha az ijedségtől nem jön meg a mensim akkor semmitől a frász jött rám mikor teszteltek legközelebb?puszi írjatok Erzsó
2008. okt. 4. 11:51
 23/56 anonim ***** válasza:

Szép estét Gyerekek! :) óvónéni mesél. Ma csajos napot tartottunk az anyukámmal és megnéztük a moziban a Mamma Miát. 3-adjára láttam, és most bőgtem rajta egy csomót. A kis érzékeny lelkem. vettem egy corax tesztet,hogy kéznél legyen ha mégis majd kellene. a hasam érzem alul folyamatosan, de semmi vérzés, még mindig. és páfrányos megint a pg53 mikorszkópom.Ennyi volt, mese volt, de igaz volt.:)

jóéjt! írjatok!

2008. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 A kérdező kommentje:
sziasztok most értünk haza áruért voltunk pesten tetszett a meséd érdekes hogy nekem csak aznap görcsölt a hasam amikor meg kellett volna jönnie utána nem de ma én is úgy voltam mint te hogy tán még a petefészkem is érzem furcsa na jó éjt !!!reggel várlak titeket puszi Erzsó
2008. okt. 4. 22:23
 25/56 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Remélem nektek szebb a reggeletek mint az enyém, fél 6-kor ébredtem, hogy fáj a hasam, gyorsan mértem egyet, és csak 36,9 volt. aztán visszaaludtam, és megint mértem,8 körül most kivártam a 10 percet, és megint 37,2 lett.hát nem értem. a reggelit ma a férjem csinálta, mert szédülök, és fáj a hasam ott lent. azt érzem mindjárt elönt a vér, de még semmi. Férjem szerint már nem is lesz, csak a baba helyezkedik be a kis otthonába és azért fájok alul.Hát jó lenne csajok nagyon.Még csak 1 napja késik, bármi lehet belőle. Már nem tudom mit gondoljak. de most úgy érzem, ahogy a kicsik szokták, nem akarok oviba menni holnap!:) írjatok!

óvónéni.

2008. okt. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:
szia szerintem is igaza van a párodnak így távolból én is azt érzem hogy ott az a béby!!!nagyon örülnék neki képzeld nekem lement 36,6-ra a hőm de az a baj hogy nem mindig ugyanabban az időben mérem nem mindig kelek egyformán én ma rettentő rosszul érzem magam őrülten szédülök fájnak a melleim hát ha ez nem terhesség akkor valami rémálom!írjatok puszi Erzsó Gina veled mi van???
2008. okt. 5. 12:22
 27/56 A kérdező kommentje:
képzeljétek megjött a mensim!!!most óriásit csalódtam de hátha a következő hónapban sikerül puszi Erzsó
2008. okt. 5. 12:38
 28/56 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is vége lányok!!! kezd megjönni, barnásodik.:( a hasam alja még egész nap fáj, és szédülök is. Sajnálom Erzsó, de legalább következő hónapban tartjuk egymásban a lelket. Holnap meg ovi a mások gyerekeivel, ez szörnyű érzés. Ne értsetek félre őket is imádom. Hogy kell privire írni? oda is írhatnánk.
2008. okt. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
100%
Puszi, sziasztok, itt vagyok! ( Gina) Csak anyuméknál töltöttük a hétvégét és most vagyok újra gépközelben. Látom ti aztán írtatok, szóval sajnálom Erzsó, hogy megjött, de új hónap, új remény, óvónéni veled mizu? Egyébként nekem is van két kislányom már és mi meg egy kisfiúra várunk. ( 4 és 1,5 évesek) Nálam a helyzet az, hogy reggel 36,8 volt a hőm hüvelyben, ami nem valami jó, de az eddigi 36,6 nál már magasabb,a hónapljban mért meg egyenesen már hőemelkedés, mert 37 és azt mondták, hogy ehhez még adjak 0,5 tizedet. És ráadásul nekem olyan 36,3 szokott lenni. Én is nagyon érzem a hasam alját, a petefészkeimet, ami létezik tünet, mindenem megvan. Nem tudjátok, hogy a bal cicimen mik lehetnek ilyen fehér kis mirigyecskék, fel is tettem ezt a kérdést, mert nekem ilyen még nem volt. Még 4-5 napom van a nem vártig, a folyásom még mindig krémes, fehér. ( bocsi) De nekem meg a laborban végzett teszt mindent elmond, megbízom benne, mert a kisebbik lánykámat a nem várt mensi előtt 8 nappal kimutatta, szóval ezt meg 6 nappal előtte csináltattam , tehát teljesen biztos vagyok benne, hogy velem durván szórakozik a szervezetem. Edig a hőm is alacsony volt, gondolta a kis agyam, ha ennek az őrültnek ez kell, tessék, mára már felment. Tényleg már csak ez hiányzott. Egyébként még puffadt is vagyok, meg híztam is 1,5 kilót, úgyhogy szépen bebeszéltem én ezt magamnak.Ja és még mindig ilyen kis buborékokat érzek a pocimban, szóval... És az első kettő terheségem meg úgy volt, hogy elterveztük, kéne egy kis babó, aztán a következő hónapban nem jött meg, teszteltem és poz. Aztán kéne egy kistesó és úgyszintén.Most meg júniusban hagytam abba a fog.gátlót, de hozzáteszem a kedves férjem külföldön dolgozik, úgyhogy nem sokat van itthon. Ezért elég kevés az esély. Mindegy csajok próbálkozunk tovább! És egyébként meg én is láttam a mamma miát és nagyon szuper film és én is pityegregtem rajta. Írjatok!
2008. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy ez az egész hős dolog meg olyan nem jó, mert nem egy csajszi írta nekem, hogy 36,5 tel babás volt, meg egy csomóan , hogy 37,3-al nem, szóval nem oké ez az egész. Lehet, hogy most nekem is felment mint nektek a mensi előtti egy héttel és mire meg kell jönnie, arra meg majd lemegy szépen.
2008. okt. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!