Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hőmérséklet csak reggel és...

A hőmérséklet csak reggel és hüvelyben mérve mérvadó? Most megnéztem hát reggelre jó lenne ez a hő 37,8 ugye?

Figyelt kérdés
2008. okt. 1. 21:50
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
100%
Szia, az én hőm az sajnos nagyon lehangoló, mert csak 36,7, úgyhogy most megvan a reggeli első pisim, szépen bemegyek a kórházba, mert van ismerősöm és megnézetem, mert rettenetesen görcsöl a hasam , a derekam, minjárt megjön érzésem van, érzem mindkét petefészkemet, a hasamtól lefele mindenem le akar szakadni, folyásom is megvan az a testápolószerű, krémes folyás, úgyhogy ha nem vagyok babás, akkor valami más bajom van. 5 nappal mensi előtt még nem szoktam ezt érezni. Majd most kiderül, az ottani teszt talán már kimutat valamit, legalábbis nagyon remélem, mert a hőm alapján nem baba van a dologban sajnos. Teljesen le vagyok törve. Neked még nem jött meg, az nagyon jó jel, szerintem tuti + lesz a teszted, mikor csinálsz? Meg a reggeli hőd is nagyon jó!
2008. okt. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:
ne keseredj el biztos nincs baj!!!lehet hogy mégis babó van én ma teszteltem és nagyon halvány második csík de lehet hogy már beképzelem magamnak de türelem rózsát terem írj hogy mi volt az orvosnál puszi Erzsó
2008. okt. 3. 11:00
 13/56 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló vagyok, sajnos nem tudok jó hírekkel szolgálni a magam részéről , mert neg. lett a teszt, pedig az már teljesen biztosan kimutatta volna, Sajnálom, ezek szerint csak a szervezetm szórakozik velem, mert nagyon gyanús tüneteim voltak. Szerintem nem csak odaképzeled a 2. vonalat, hanem ott is van, majd még azért ismételd meg, de szerintem babás vagy! Gratula!
2008. okt. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 A kérdező kommentje:
szia ne keseredj el még nem biztos hogy nincs babó ne add fel a remény hal meg utoljára!!!még nekem sem 100% írj Erzsó
2008. okt. 3. 14:34
 15/56 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok! első válaszoló vagyok. Ma reggeli hőm még mindig 37,3, mivel a 26.napomon vagyok, és ált. 26-27 napra jön meg, gondoltam tesztelek, hát negatív lett. a hasam enyhén érzem pár napja, de lehet meg fog jönni. Már bőgtem ma a munkahelyemen, gyerekekkel dolgozom, és olyan rossz érzés, hogy ott vigyázok a másokéra, nekem meg nega a teszt. Gratulálok kedves kérdező, a halvány csík is +! Sok sikert!

egy elkeseredett óvónéni.

2008. okt. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
100%
Ma mindenkinek ilyen rossz napja van? Nektek még van remény, túl korán teszteltél te is, Erzsó neked meg ott van a halvány + vonal, az már jobb, mint a negatív. A laboreredmény óta nekem is minden bajom van, nagyon el vagyok keseredve. Nektek azért még szorítok! G.
2008. okt. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 A kérdező kommentje:
Ne legyetek elkeseredve amíg nem jön meg addig van remény!!!még nekem sem biztos lehet hogy már tudat alatt odaképzelem azt a csíkot írjatok hogy mi történik veletek pld,reggeli hő milyen?mármint a holnapi jó pihenést puszi nektek Erzsó
2008. okt. 3. 19:05
 18/56 A kérdező kommentje:
sziasztok na mi ujság hő ügyben?nekem 37 volt megint ovónéni,G.van egy kis boszivér is bennem úgyhogy hamarossan összejön mindanjiunknak tuti képzeljétek párom nézte a mecsset bementem ránéztem a tv-re mondtam neki ennek a mecssnek 2-1 lesz az erdménye ez este volt mikor reggel keltem már mondta hogy készítsem a máglyát mert eléget szóval beszoktak jönni amit úgy megérzek dolgokat puszillak benneteket írjatok hogy mizujs Erzsó
2008. okt. 4. 06:29
 19/56 anonim ***** válasza:
100%
Szia, sajnos a reggeli hőm megint csak 36,6 volt, nagyon kevés, de apetefészkeimet egyfolytában érzem, szóval nem tudom, hogy mi lesz, de azt hiszem, hogy én már beletörődtem a labor negatív ereményébe, ami a férjemet is nagyon elkesserítette. De talán majd legközelebb. Ha egy boszi mondja, akkor meg nizti úgy lesz. Köszi a bíztatást, a te hőd nagyon szuper. Gina
2008. okt. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 A kérdező kommentje:
szia lehet hogy kellemesen csalódsz majd és mégis van babó!mióta próbálkoztok?nekem már van két fiam egy 6 és egy 13 éves mi kislányra várunk de mindegy hogy mi lenne csak legyen puszi írj Erzsó
2008. okt. 4. 10:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!