Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hőmérséklet csak reggel és...

A hőmérséklet csak reggel és hüvelyben mérve mérvadó? Most megnéztem hát reggelre jó lenne ez a hő 37,8 ugye?

Figyelt kérdés
2008. okt. 1. 21:50
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:
szia a kicsi és az apu alszik már a nagy tévét néz nem kaptam még az ovónénitől e-mailt remélem jó helyre küldte puszi írj Erzsó
2008. okt. 5. 21:33
 42/56 anonim ***** válasza:

úgy látom mindenki itt van. Erzsó 2-szer is írtam elöl a privát üzibe megkaptad?

Jóéjt mindenkinek!

2008. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:

oda küldtem, ahova van írva hogy privát e-mail küldése. ahogy mutattad. remélem elment. 2-őt is írtam.

te hogy találtad meg Ginát? vagy ő téged?

2008. okt. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:
Sziasztok jó reggelt nektek Gina tőled megkaptam az üziket de ovónéni tőled nem sajnos megyek reggel kinyitni a boltba aztán majd valamikor jövök ovónéni te meddig dolgozol?szió írjatok puszi Erzsó
2008. okt. 6. 06:34
 45/56 anonim ***** válasza:
Szia! Nem jól kezdődött a reggel, a hőm hüvelyben 36,7 volt csak, hónapljban meg 36,9. Úgyhogy szerintem én is várhatom a piros betűs napokat. Nade sebaj, majd legközelebb, úgyhogy csatalakozom hozzátok erre a hónapra is. Most már csak azért imádkozok, hogy minél előbb jöjjön meg, hogy ne kelljen kétségek közt élnem, mert annál rosszabb. Ovónéni mizu?
2008. okt. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Végre idejutottam. Jó volt a mai na, senki nem sírt az oviban, csak én majdnem, annyira görcsölt a hasam. nagyon megjött, mostmár, ez tutti. Hazajöttem, kitakarítottam, most meg kezdek főzni holnapra. Hogy hogy nem kapod meg az üzit? oda írom pedig. Akkor megkeresel az iwiw-en? a vezetéknevem g-vel kezdődik,3 betű, a férjem névnapja márc.8. és az ő nevét vettem fel. jó kis lecke? :) remélem sikerült. puszi.este visszanézek.
2008. okt. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:
sziasztok azt hiszem megjelöltelek az iwiven Enikő ugye???ha igen elsőre rátaláltam!nekem is nagyon megvan!Gina mi a pálya?Mit főztetek?írjatok puszi Erzsó
2008. okt. 6. 16:58
 48/56 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam még semmi, még nem jött meg, az ovónéninek is megjött? Szerintem reggel csinálok egy tesztet és meglátjuk. Nem tudjátok, hogy mitől lehet, hogy az edig krémes folyásom ma délutánra ilyen nyúlos-ragacsos lett? Bocsi a részletetkért, de nem értem. Estére meg teljesen el is múlt. Majd reggel jelentkezem. Jó éjt!
2008. okt. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 A kérdező kommentje:
Sziasztok Gina azt mondják hogy csak a vizes folyás után van mensi de neked nem olyan úgyhogy még nincs gáz írj reggel Puszi Erzsó
2008. okt. 6. 23:15
 50/56 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Ma reggeli hőm 36,8 hüvelyben, 36,9 hónaljban. Azért megmértem bár szerintem nem jelent semmit. A reggeli első vizeletet meg elfelejtettem felfogni, úgyhogy ma mégse lesz tesztelés, majd talán holnap reggel, arra már talán biztosabb is lesz. De nincs olyan érzésem semmi, hogy sikerült volna, pedig az első kettőt megéreztem, szóval nem tudom. Még azért egy kicsit reménykedek. Viszem az oviba a lánykámat. Ovónéniről tudsz valamit, úgy eltűnt. Szép napot!
2008. okt. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!