Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy létezhet az, hogy amikor...

Hogy létezhet az, hogy amikor megjön a mensi, aznap reggel megemelkedik a hőmérséklet 2 tized fokkal?

Figyelt kérdés
És nincs mensis görcs egyáltalán!! Talán a palástfű tea tehet erről?
2010. okt. 28. 10:27
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Valamint most reggel elég gyakran kell pisilnem, de lehet azért, mert sokat iszom.
2010. okt. 28. 10:28
 2/27 anonim ***** válasza:
Ha a mensid nem olyan mint szokott akkor lehet terhes vagy, a hő általában olyankor ugrik meg meg esetleg ha megfáztál vagy buliztál éjjel..szóval ha elmúlik a vérzésed csinálj egy tesztet..és akkor is ha a nem látsz a mensid alatt méhnyálkahártya darabokat leválni..
2010. okt. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod, már nagyon vártam, hogy valaki írjon, mert hasonló kérdéseket feltettem már hajnalban is de még mindig nem kaptam választ és sehol nem találtam a magyarázatot.
2010. okt. 28. 11:22
 4/27 A kérdező kommentje:
De nem lehet amúgy, hogy ezt a hő megemelkedést valamint azt, hogy nem érzek mensis görcsöt a palástfű teának tudható be? Mert régebben nem ittam ezt a teát, és soha ilyenben még nem volt részem, mint most, de most ittam néhány napig, és lehet, hogy ez okozza...
2010. okt. 28. 11:24
 5/27 anonim ***** válasza:
Figyi lehetséges ,hogy a tea okozza de tudod a hődön nem túl sokat befolyásolna már mensi idején...
2010. okt. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
És ha csak egy pár napig ittad annak még hatása se lehet, legalább két hét ivás kell, hogy hasson valamicskét.
2010. okt. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Ha nem fog csökkenni jelentősen a hőm, akkor majd teszteljek a vérzés ellenére?

Egyáltalán mennyire kell csökkennie ahhoz, hogy megbizonyosodjak tényleg nem vagyok babás? Az alaphőm kb. 36,5. Ennyivel indult az előző ciklusom.

2010. okt. 28. 11:29
 8/27 anonim ***** válasza:
Ha nem csökken a hőd, hanem még nőni fog akkor mindenképpen csinálj egy tesztet, főleg akkor ha nem válik le a nyálkahártyád tehát nem darabos a vérzésed, mert akkor lehet baba van.
2010. okt. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
linkeld már be a görbédet légyszíves
2010. okt. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
ok, máris linkelem, pill.
2010. okt. 28. 11:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!