Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden reggel 8 körül mérem a...

Minden reggel 8 körül mérem a hőmet. Eddig 36,7 majd 36,8, ez az elmúlt 4 napba emelkedik. De ma 9:30-kor mértem a hőmet és 37 fokos volt. Hihetek ennek vagy tényleg csak a szokásos időben mért hőmérséklet a pontos?

Figyelt kérdés
Egyébként a 21 napon vagyok ma.(a ciklusom)
2007. nov. 18. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A hömérözést u´gy érdemes csinálni,hogy reggeli ébredéskor,felkelés nélkül kell mérni.
2007. nov. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is tanácsolták hogy hőmérőzzek. Eddig még soha nem sikerült ugyanakkor megmérnem a hőmérsékletemet. Azért az kitünik a számokból, hogy melyik napon volt a legalacsonyabb és tüszörepedés után 37-37,2 körül mozog. Ha a 9.3o az ébredésed és akkor mérted nem hiszem hogy gondot jelentene.
2007. nov. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!