Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog tesztel...

Kíváncsi vagyok ki fog tesztelni pozit április végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Itt a folytatás! Minden régi és új tagot sok szeretettel várunk! Izguljunk együtt!

(A februárit és a márciusit is én írtam ki)


2016. márc. 30. 12:50
 421/452 A kérdező kommentje:
E! Akkor sok sikert a következő hónapra! Nincs más hátra, mint előre!
2016. ápr. 28. 14:00
 422/452 anonim ***** válasza:

:)

Köszönöm :)

igen, jobban is fogunk figyelni (nyilván nem ettől tesszük függővé az együttléteket, de azért az érzékeny napokon beleadunk mindent ;) aztán remélem hamar jönni akar majd a tesó...

Amúgy a fiam ahogy kigondoltuk, meg is fogant, így nem tudtam, hogy milyen kaki dolog hónapról hónapra várni, hogy megjön e vagy sem (bár nekünk ez most még csak az első félig próbálkozós hónap volt), de minden elismerésem azoké, akik olyan sokat várnak egy két csíkos tesztre... na meg azoké, akik vannak olyan türelmesek, hogy nem tesztelnek idő előtt, mert én enyhe túlzással, de kifosztottam és ellőttem az itteni dm összes tesztjét... :D

2016. ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 423/452 anonim ***** válasza:

Kerdezo,hatha annyira akar mar titeket,h a barbar doki sem rontja el! En remenykedem,h sikerul neked! :)


E igen,ennyire szepre en se szamitottam! A lanyomnal is mensi elott 3nappal pozi lett,de ennyire nem volt eros! :)


Amugy csinaltam rola egyet most igy szaradas utan is :)


[link]


Eleg egyertelmunek tunik Hala Istennek!!!! 😊

2016. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 424/452 anonim ***** válasza:

Egyértelmű bizony :)

A fiammal nekem is a 10. dpon már jól látható volt, de fele ilyen volt, mint a Tied :)

Tényleg gratulálok :)

A "nagy" mennyi idős amúgy?

E.

2016. ápr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 425/452 A kérdező kommentje:
A! Ez a teszt egy álom! :) Remélem én, hogy akar már minket! A kislányom azt mondta, hogy beszélt az angyalkákkal, hogy legyen tesó! :) Azt mondta, hogy az angyalok azt mondták, még várni kell, tavasszal lesz tesója... :D Majd kiderül. Jövő héten kedd, szerda magasságában már én is tesztelek majd szerintem.
2016. ápr. 28. 14:26
 426/452 A kérdező kommentje:
Ezt én is kérdezni akartam tőletek! :) ( az enyém 4 lett április 1-jén :D )
2016. ápr. 28. 14:27
 427/452 anonim ***** válasza:

4? Hat az enyem valamivel pindurkabb akkor! :D

A pottom angyalkam 15honapos! Ugy terveztuk,h betoltse a 2evet mire jon a teso! Es januarban szuletett a lanyom,igy nagyjabol a tesoja is akkor fog :) ha lany lesz,meg ruhat se kell vennem,mert abban az idoben evszaknak megfelelo lesz neki a ruha :D

2016. ápr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 428/452 A kérdező kommentje:
Igen, nekem nem kicsi már... :) Kis korkülönbséget akartunk, de nem úgy alakultak a dolgok... Aztán gondoltuk, ha már így alakult, akkor összeházasodunk és utána jön a tesó, de mikor kezdtük szervezni az esküvőt, összejött egy munka, amit imádok és mivel határozott idejű, nem akartam a főnökömnek belerondítani a terveibe, ha lelépek ( meg persze szeretem is )... Röviden ennyi, de most már nagyon szeretnénk, ha jönne! :)
2016. ápr. 28. 14:47
 429/452 anonim ***** válasza:
Gratulálok neked még egyszer A! Kérdező, nekem pont 4 év van a két kincsem között, és úgy gondolom jó dolog abból a szempontból, hogy sokkal könnyebb volt a kisebbel foglalkozni csecsemő korában.(Ráadásként minket elhagyott a párom, egyedül maradtam 23 évesen a két gyerkőcömmel,egyedül éltem velük a kicsi 1 hónapos korától .) A kicsi(aki kisfiú) 18 hónapos korától nagyon anyás lett. Mikor most pozit teszteltem, rengeteget kellett ölbe hurcolnom (május végén lesz 2 éves), plusz olykor elég kis "vadóc", pelenkázáskor rengeteg rugás érte a pocimat. Így ebből a szempontból sokkal egyszerűbb a terhesség, ha nagyobb a korkülönbség! Persze van akinek sima ügy kis korkülönbséggel is. Drukkolok mindenkinek továbbra is. Én még gyógyulgatok, mert sajna még gondok is adódtak a műtét után(miatt). Várnunk kell pár hónapot, próbálok addig másra koncentrálni, ami elég nehéz. :( Már azért kezdek jobban lenni. N
2016. ápr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 430/452 A kérdező kommentje:
N! Örülök, hogy már jobban vagy és kívánom, hogy minden hamar rendeződjön! Nem lehetett akkor egyszerű az életed... :( Kitartást és sok-sok boldogságot neked kívánok a jövőre! :)
2016. ápr. 28. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!