Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, hogy elsőre sikerül?

Van, hogy elsőre sikerül?

Figyelt kérdés

nagyon sok helyen olvasom, hogy még fiatal pároknak is csak hosszú évek múlva sikerül összehozni a babát. mégis, van akinek elsőre sikerül? vagy ritka ez ilyen szerencsés pár?


természetesen, gondolom ők nem írogatnak ide, hanem élik világukat


2010. márc. 25. 10:47
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

tudom, hogy butaság és azt is, ha több évet kéne várnunk, azt nagyon nehezen viselném lelkileg.


mégis ez valami olyasmi nekem, hogy minden korszaknak meg van a maga ideje. pl. az esküvőnk előtt jó volt kiélvezni azt az időszakot, amikor csak menyasszony és vőlegény voltunk. és nem egyből egy hónap múlva volt a leánykéréshez képest az esküvő.

ez is egy kicsit ehhez hasonló lenne.

de inkább egyből, mint hosszú, csalódásokkal teli évek után. ezt is tudom.

2010. márc. 25. 11:21
 12/28 anonim ***** válasza:
Nekünk első alkalommal összejött. nagyon szeretjük egymást és már a kapcsolatunk elején tudtam hogy vele jó. nem terveztünk soha komolyabban de már a Lilien név megvolt. majd ha jön a Lilike... ennyi volt a babatéma. január 24-én voltunk először úgy együtt hogy tudtuk ma van pé. és ilyenkor nem élvezett belém, de most nem is tudom... nem volt baj, nem éreztem és ő se hogy baj lenne a baba. én már mikor nem jött meg tudtam,hogy baba van. 11 hetesek vagyunk. Tibcsim nagyon boldog én már tervezgetek... annyira boldogok vagyunk és jó hogy nem kell hónapokig próbálkozni... ja hozzátenném cigizés, kávé (részemről a múlté) én 18 ő 23 éves
2010. márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
még eszembe jutott valami: lehet, hogy azért akarnám egy kicsit halogatni, mert valahol mélyen van bennem egy kis félelem. ami természetesen nem jelenti azt, hogy nem készültem fel, csak új még nekem ez a helyzet. és minden, ami új, az egy kicsit félelemmel tölt el.
2010. márc. 25. 11:27
 14/28 A kérdező kommentje:
11:21 és már tudjátok is, hogy kislány?
2010. márc. 25. 11:28
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard "kiérdemelni a dolgokat." Mi már 1,5 éve próbálkozunk, 2 korai vetélésem volt. Nem vagyunk összeházasodva, de én nagyon szeretném a párom pedig csak akkor ha összejött a baba. Egy ismerősének azért ment tönkre a házassága mert nem jött össze a gyerek. Elváltak. Ezért gondolkodik így. Borzasztó érzés ez. Szeintem ezért "vonzzuk be mi is a bajt"
2010. márc. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Az idő múlásával egyre csalodotabb az ember és türelmetlenebb!!!A végén depresszió keletkezik!!Aztán jönnek azok a feltett kérdések magadba meddő vagyok?-én ugyan ebben vagyok jelen pillanatban.Nagyon rossz!!Irigylem azt kinek elsőre sikerül.Mi 14hón probálkozunk.
2010. márc. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk még, hogy kislány-e, de azt szeretnénk! persze ha fiú se baj, de fiúnév nincs még
2010. márc. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
ez sok mindentől függ. Mi esküvő után "kettecskén" akartunk élni, 1 évig így is történt, nagyon sokban erősödött a kapcsolatunk, igazi ajándék évnek tekintettük. Utána akartunk babának is utat engedni, elsőre meg is fogant, de őt elvesztettük (életképtelen volt, meg kellett engem műteni). Így végül még +3 hónap után kopogtatott a baba, pont a 2.házassági évfordulónkra várjuk. Szerintem, pontosabban, nekünk így volt tökéletes a forgatókönyv. Így sokkal erősebb kapcsolatban, nagyobb örömmel várjuk a gyerekünket.
2010. márc. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Nekem az első 2év után, a második fél év után, a pocaklakóm egy véletlen után elsőre besikerült:))))))))
2010. márc. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Nekem az első 4évre lett,második véletlen(mondhatjuk elsőre),harmadikat 3.honapban sikerült össze hozni:-)10.hétben vagyok!
2010. márc. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!