Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért mondta ezt? Olyan...

Miért mondta ezt? Olyan rosszul esett :- (

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve vagyunk együtt a párommal, ősz óta nem szedek gyógyszert, azóta megszakítás van. Nyáron azt mondta, hogy várjunk még a babával 2 évet.

Most késett nekem 3 napot, de ma elkezdtem egy picit barnázni. Mondtam neki, hogy pénteken kellett volna megjönnie, erre azt mondta hogy ha terhes vagyok mehetek abortuszra, mert neki nem kell gyerek :((

Tényleg nem is akar, csak azért mondta a 2 évet, hogy halogassa?

Én már nagyon szeretnék babát :(

23/L


2010. márc. 16. 15:03
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Nem irok olyat, hogy jaj, te szegeny, sajnallak stb. mert okos lany vagy Te. Bocs, de a parod egy idiota, keress olyat aki hozzad valo, majd o is talal olyan lanyt, aki nem akar gyereket, mert nem akarja, hogy logjanak a mellei utana.

En 28 leszek, a parom 30, a babank 3 honapos. O az eletunk ertelme, es a babanak az kell, hogy szulei egyforman szeressek, imadjak. Ha ebben az alapveto temaban nem vagytok kozos nevezon (ez szerintem nem ido kerdese, foleg a parod nyilatkozatai alapjan) akkor nem lesz boldog terhesseged, es a babanak ilyen legkore plane nincs szuksege.

2010. márc. 18. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk is hasonló a helyzet,én 28 vagyok már és kb. 1 éve nagyon szeretnék kisbabát,a párom viszont még nem,2 év múlva kb.2 éve vagyunk együtt,szeretjük egymást és együtt is élünk a kezdetektől fogva,és én mióta megismertem,tudom tőle szeretnék babát.Most kiderült nincs peteérésem,palástfű-cickafarkfű teát iszok.Félek hogy 2 év múlva,ha elkezdünk próbálkozni,nehezen fog összejönni.És nem szeretném 30 felett az első babámat megszülni.Szóval én is el vagyok keseredve,mert a vágyamat egy kisbaba után,ami a szerelmünk gyümölcse lenne,nem tudom elnyomni,akárhányszor meglátok egy picit,könnybe lábad a szemem.Nem az idő múlásától félek,az csak pici részben idegesít,egyszerűen vágyom egy babára és kész.Szóval megértelek!:(Minden jót!
2010. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!