Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért mondta ezt? Olyan...

Miért mondta ezt? Olyan rosszul esett :- (

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve vagyunk együtt a párommal, ősz óta nem szedek gyógyszert, azóta megszakítás van. Nyáron azt mondta, hogy várjunk még a babával 2 évet.

Most késett nekem 3 napot, de ma elkezdtem egy picit barnázni. Mondtam neki, hogy pénteken kellett volna megjönnie, erre azt mondta hogy ha terhes vagyok mehetek abortuszra, mert neki nem kell gyerek :((

Tényleg nem is akar, csak azért mondta a 2 évet, hogy halogassa?

Én már nagyon szeretnék babát :(

23/L


2010. márc. 16. 15:03
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Igazatok van.

Jó lenne tudni, hogy ő milyen jövőt akar magának. Én családot szeretnék. Ha nem egyezik a nézetünk, akkor csak egy megoldás maradt.

2010. márc. 16. 15:28
 12/32 A kérdező kommentje:
Csak már előre tudom, hogy ha majd egyszer választás elé állítom, akkor az lesz rá a válasza, hogy nekem nem is ő kell és csak az számít nekem, hogy gyerekem legyen.
2010. márc. 16. 15:30
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
ne állítsd választás elé, hanem beszéld meg vele ezt a konkrét esetet. mondd meg, hogy ezzel megbántott téged és azóta is ezen töröd a fejed, hogy miért mondhatta. tehát kérdezd meg, hogy ezt komolyan mondta-e, vagy csak zavarában csúszott ki és lett belőle egy "elég rossz vicc". nem mindegy, hogy mi az ok, amiért mondta. ha az első, tehát úgy is gondolta, az elszomorító.
2010. márc. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség, hogy a gyógyszer 2 év alatt ürül ki.


Max 36 óra alatt ürül ki ugyanis. A 3 hónap várakozás csak azért kell a tabi után, hogy a szervezeted helyreálljon.


Ez a pasi nem akar gyereket, ez egyértelmű. Undorító, ahol elzavarna téged abortuszra, hogy öld meg a gyerekedet, aki egyben az ő gyereke is... Én alaposan meggondolnám, hogy akarnék-e vele bármit egyáltalán, hogy áldoznék-e rá még éveket az életemből annak reményében, hátha megváltozik... Nem fog. :-(


A világ tele van jófej, felelősségteljes férfiakkal, akik százszor jobbak, mint ez a te mostani pasid. Akikre egy életen át lehet építeni, számítani. Nem kell leragadni az első mellett, aki az utadba kerül.

2010. márc. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem egyértelmű?Persze hogy időhúzás,annyira azért nem aggódik az egészségedért ha abortuszra zavarna.
2010. márc. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez úgy tűnik a durva reakciójából hogy csak időhúzás. Ígérgetni nagyon 'könnyű' bizonyos embereknek, ez a rövidebb de könnyebb út.
2010. márc. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
75%
en a helyedbe kiadnam az utjat ki ker az ilyen pasikbol???szerintem normalis no biztosan NEM!!!!
2010. márc. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
csak időhúzás az egész.szerintem.2 év múlva is ugyan így fog a dolgokhoz állni.sajnos.az ilyen emberek nem változnak.
2010. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm az egyértelmű válaszokat! Mindegyik hasznos volt számomra!
2010. márc. 16. 17:45
 20/32 A kérdező kommentje:

Akkor szerintetek ne várjak, hogy beteljesül az ígérgetése, hanem még most lépjek?

Mondjuk hiába kérdezem, belül én is tudom, hogy a válasz: Igen!

2010. márc. 16. 18:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!