Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért mondta ezt? Olyan...

Miért mondta ezt? Olyan rosszul esett :- (

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve vagyunk együtt a párommal, ősz óta nem szedek gyógyszert, azóta megszakítás van. Nyáron azt mondta, hogy várjunk még a babával 2 évet.

Most késett nekem 3 napot, de ma elkezdtem egy picit barnázni. Mondtam neki, hogy pénteken kellett volna megjönnie, erre azt mondta hogy ha terhes vagyok mehetek abortuszra, mert neki nem kell gyerek :((

Tényleg nem is akar, csak azért mondta a 2 évet, hogy halogassa?

Én már nagyon szeretnék babát :(

23/L


2010. márc. 16. 15:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedben a válasz. Ha így kerek perec abortuszra zavarna neki nem kell gyerek.

Nekünk "véletlen" lett az első és tök természetes volt, hogy megtartjuk, mint ahogy sok párnak remélem az. Ez lenne a normális hozzáállás.

2010. márc. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

csinálj gyorsan egy tesztet és megtudod. lehet terhes is vagy!! menjél venni és majd írd meg.

ha pozitív lenne akkor add oda a férjednek, hogy apa lesz!majd akkor mondjon rá valamit..... én megtartanám a helyedben. lehet ha látná az UH-n, akkor más lenne a véleménye, de ha nem ad rá lehetőséget, megbánja.

Na egy kicsit elkalandoztam.. csinálj tesztet!


2 kisfiú anyuja :)

2010. márc. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Tegnap csináltam (3 nap késés után), de negatív lett.

Az engem nem érdekel, hogy ő nem akar gyereket, ha úgy alakulna, hogy jön, nem mennék abortuszra az biztos! Azt is közösen beszéltük meg, hogy abba hagyom a fogamzásgátlót, hogy kiürüljön a szervezetemből. Erre meg ilyeneket mond :(

2010. márc. 16. 15:13
 4/32 anonim ***** válasza:
85%
Beszéld meg vele! Lehet, h csak vagánykodott!
2010. márc. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
85%
akkor te meg mondd meg neki, hogy ha nem akar még gyereket, akkor ne az abortuszt emlegessen, hanem esetleg húzza föl az óvszert. én is kiakadnék a helyedben. jogos
2010. márc. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de az, hogy ezt mondta és ilyen stílusban, semmi jót nem ígér a jövőre nézve. Talán jobban el kellene gondolkodnod azon, hogy biztosan vele tervezel-e közös gyermeket. Ugyanis most ő nem akar apa lenni, tehát akkor egyedül kell majd felnevelned, ha teherbe esnél. Ha pedig mégis elvetetnéd az ő kedve szerint, akkor nem biztos, hogy újra lesz majd erre lehetőséged!

Ez egy nagyon komoly döntés, és két emberé! Én azt ajánlanám, hogy nagyon gondold végig, sőt ülj le és komolyan beszéld meg vele, hogy miért akar még várni. Még az is lehetséges, hogy megértenéd az okait.

2010. márc. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Szerintem fél az ismeretlentől és a felelősségtől :(

Beszéltem már vele erről, azt mondta várjunk pár évet. De remélem nem fogja 2 év múlva is ugyanezt mondani, hogy még pár év türelem. Ha itt maradok pl. 25 évesen egyedül, mire találok valakit és talán gyerekem is lesz már 30 leszek.

Szerettem volna fiatalon anya lenni.

De talán tényleg jobb, ha még időben kiderülnek a dolgok!

2010. márc. 16. 15:22
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem ilyen reakció után nem ártana ha leülnél vele és megkérdeznéd,hogyan tervezi a jövőt veled!Oké,hogy kell idő míg kitisztul a szervezeted de a fogamzásgátlót általában tervezett terhesség előtt 3-6 hónappal szokás abbahagyni.Beszéld meg vele ő mikorra tervezi és ahhoz kalkuláljátok a gyógyszer abbahagyását!!!Azt viszont említsd meg neki,hogy az abortusz nálad semmi esetre se jöhet számításba és tényleg gondolja át mit szeretne!!!
2010. márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

szerintem godold át a kapcsolatodat ezzel az emberrel. sajnos, ha valaki ilyet mond, akkor azt így is gondolja, lehet, hogy csak a te kedvedért/megnyugtatásodért mondta, hogy hagyd abba a fgigátlót, de ha a hírre, hogy lehet jön a baba így reagál, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem akarja.


minél hamarabb lépj ki ebből a kapcsolatból, ha te gyerekre vágysz.


ha most az vagy, arra kell készülnöd, hogy nem fog támogatni, vagy nem úgy fog támogatni ahogy szeretnéd.

2010. márc. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy biztos nem megyek abortuszra. Nem hülyültem meg.

Azt is említettem neki, hogy a mai gyógyszerek abbahagyása után már az első hónapban teherbe lehet esni, de fél év alatt kiürül. Ő persze erősködött, hogy 2 év biztosan kell, hogy kitisztuljon a szervezetem és ezért kell megvárni ezt a 2 évet...

Időhúzás lenne ez az egész?

2010. márc. 16. 15:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!