Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért mondta ezt? Olyan...

Miért mondta ezt? Olyan rosszul esett :- (

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve vagyunk együtt a párommal, ősz óta nem szedek gyógyszert, azóta megszakítás van. Nyáron azt mondta, hogy várjunk még a babával 2 évet.

Most késett nekem 3 napot, de ma elkezdtem egy picit barnázni. Mondtam neki, hogy pénteken kellett volna megjönnie, erre azt mondta hogy ha terhes vagyok mehetek abortuszra, mert neki nem kell gyerek :((

Tényleg nem is akar, csak azért mondta a 2 évet, hogy halogassa?

Én már nagyon szeretnék babát :(

23/L


2010. márc. 16. 15:03
1 2 3 4
 21/32 Vilcsianyuja ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy a párod mennyi idős. Te még elég fiatal vagy, hogy ne kelljen kapkodnod, lehet, hogy éppen az a két év kell neki, hogy melléd álljon. Nem akarom minenféle szenya alaknak leírni, inkább azt gondolom, fel se fogja, mit kér tőled, nem is bírja átérezni, mi az az abortusz. Szerintem nagyon gyerekeszű lehet még... Egy biztos, ilyen hozzáállás mellett ne szülj tőle/neki gyereket!
2010. márc. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
29 éves...
2010. márc. 16. 19:31
 23/32 anonim ***** válasza:

sajnos egyet kell hogy értsek az elözö hozzászólókkal:( 2 év múlva sem akar majd...ez nem idö függvénye.

Én 22 vagyok, a párom 24, 14 hetes terhes vagyok és már az elejétöl nem volt kérdés, hogy mikor legyen. Nem védekeztünk és egyszercsak megfogant. Pedig én még nem is dolgozok..

szóval gondold át, hogy így is vele maradsz-e abban a tudatban, hogy lehet sosem akar majd gyereket. De elöbb derítsd ki miért pont 2 év és mi olyan dolog változna ennyi idö alatt amitöl meggondolná magát. Remélem sikerrel jársz:)

2010. márc. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 Vilcsianyuja ***** válasza:
18:12 vagyok. hát, a 29 nem hangzik túl fiatalnak :( bár én "adj időt a pasinak" párti vagyok, a te esetedben azt hiszem, nem ő a te ideális apuka-jelölted :(
2010. márc. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Tegnap reggel barnáztam egy picit, azóta semmi. Ez az 5. nap, hogy késik. Tegnapi hőm 37,2 viszont a mai csak 36,9.

Egyébként ilyeneket mondott, hogy én úgyse lennék jó anya, meg h azonnal menjek el orvoshoz kideríteni, hogy miért nem jön meg. Egyébként a hétfői tesztem negatív volt (nem tudom, írtam-e).

2010. márc. 17. 07:23
 26/32 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem, az a megérzésem, hogy nem vagyok terhes, csak simán késik, talán azért is, mert még csak fél éve álltam le a gyógyszerrel.
2010. márc. 17. 07:32
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Remélem nem nézel hülyének a véleményemért, de ahogy végigolvastam a hozzászólásokat, és a te írásaidat egy dolog jutott eszembe. Nincsenek véletlenek.Lehet, hogy"jól" is jött egy ilyen késés mert legalább rávilágított arra, hogy ez a pasi nem neked való. Mi alapján veszi a bátorságot azt mondani neked nem leszel jó anya? Ez a nézete meg fog változni 2 év múlva? Mitől?

Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, de szerintem akár mennyire is fájdalmas pont azért amit írtál, hogy 22éves vagy és mire találsz egy megfelelő apuka jelöltet döntened kell.

2010. márc. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Egyet értek veled! Ha nem is vagyok terhes, legalább tudom hogyan reagálna valós helyzetben és, hogy mire számíthatok tőle.
2010. márc. 17. 09:31
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyet értek ezzel, hogy rávilágított a dologra. elég bunkó a barátod már bocsi. ilyet még nem is hallottam hogy szabályosan meg akar fosztani a jótól és a vágyaidtól. szerintem csomagolj. fiatal nő vagy majd találsz olyat akinek egy baba lesz a vágya.

10 h kismami

2010. márc. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Egyre jobb... ma azt kérdezte tőlem, hogy szerintem neki mit változna az élete attól, ha nekem lenne egy gyerekem.. pff... mintha nem is ő lenne az apja, ha esetleg terhes lennék. Milyen szívtelen! :((
2010. márc. 17. 18:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!