Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2012 világvége? Ti hisztek...

2012 világvége? Ti hisztek benne? Vajon vállaljak még egy gyereket?

Figyelt kérdés
Azon agyalok már napok óta, hogy tényleg lesz-e világ vége. Tiszta parán vagyok, hogy már csak két évet tölthetek a gyerekeimmel, és a férjemmel. :( Állítólag annyira közel van a földhöz az a másik bolygó, hogy 2012 december 21. én itt lesz a vég. Nem tudok másra gondolni pár napja, csak erre. :( Nem akarok még meghalni, nem bírnám elviselni, hogy előttem lesz vége a családom életének. :( Remélem nem néztek hülyének, de nagyon sokat hallani erről mindenhol....
2010. márc. 9. 08:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
van alapja, de ahogy a filmben is tortenik, nem az egesz vilag pusztul el. ha beirjatok a google-ba, h 10.bolygo, vagy maja naptar, vilagvege, stb, akkor sok erdekes dolgot lehet olvasni. a bolygo, amelyik kozeledik a foldhoz, olyan eros gravitacioval rendelkezik, h ha a fold kozelebe erkezik, felcserelheti az eszaki es deli polusokat, ill lelassithatja, akar meg is allithatja a fold forgasat. termeszeti katasztrofak varhatoak ebbol kifolyolag, de nem fog elpusztulni az egesz vilag. vissza lehet keresni amugy, h mi tortent, amikor legutobb ideert a 10. bolygo (azt hiszem 3600 eve)
2010. márc. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Melyik időszámítás szerint is?
2010. márc. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Na megneztem a dokumentum filmet tegnap csak arrol beszeltek mivan ha, meg feltetelezzuk, meg talan, tehat nem tenyek hanem feltevesek. Es a maya leszarmozottak sem hisznek a vilagvegebe es nem bocsatkoznak joslatokba. Ok a "vegzetes" naptar szerint elnek es megis a megujulast varjak, nem a veget! Az egesz az apokalipszis fanatikusok tulzasa az oszes negativumot osszedobtak es riogatjak a jonepet!
2010. márc. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A maya naptarnak azert az a neve, hogy vegtelen es megis 2012 dec 12. vege van, mert ok mas szamitast hasznalnak es sokezer ev utan ujra kell az elejen kezdeni! A mi naptarjaink is veget ernek minden evben dec.31.en es megsem varja miattuk senki sem a vilag veget
2010. márc. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Figyu a srác aki megmondta többek közt a világ végét megjósolta Hitlert is ! Szal van rá esély a tudósok szerint a sok felmelegedés meg stb miatt a földnek szerintem van még 100 éve talán..... de mindegy !
2010. júl. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!