Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2012 világvége? Ti hisztek...

2012 világvége? Ti hisztek benne? Vajon vállaljak még egy gyereket?

Figyelt kérdés
Azon agyalok már napok óta, hogy tényleg lesz-e világ vége. Tiszta parán vagyok, hogy már csak két évet tölthetek a gyerekeimmel, és a férjemmel. :( Állítólag annyira közel van a földhöz az a másik bolygó, hogy 2012 december 21. én itt lesz a vég. Nem tudok másra gondolni pár napja, csak erre. :( Nem akarok még meghalni, nem bírnám elviselni, hogy előttem lesz vége a családom életének. :( Remélem nem néztek hülyének, de nagyon sokat hallani erről mindenhol....
2010. márc. 9. 08:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ó, ha annyiszor lett volna világvége, ahányszor mejósolták, már a római birodalom sem jött volna létre :) persze, pont 2012.12.21. csupa kettes-egyes, a téli napforduló napja. ez valami számmisztikás idióta fejéből pattant ki, oszt' paráztatja a népet...ha érdekel a tudomány, valódi tudományos cikkeket, tanulmányokat olvass, ne áltudományos vackokat, akkor nem lesznek ilyen gondolataid :)
2010. márc. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem a második világvége lesz? Mintha 2000-re is jósoltak volna egyet :) Ha meg mégis így lenne, akkor addig is élj nagyon boldogon a családod körében, légy velük minél többet. Ha mégis jön az armageddon, akkor jön...úgysem lehet megállítani :)
2010. márc. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Vállalj gyereket,mert semmi nem támasztja alá,hogy 1000% és nekünk annyi!Mi is szeretnénk babát,és dolgozunk is rajta!

Nézd!Csináltak egy filmet,mert valaki nagyon gazdag akart lenni--vagy is lett...Azóta van ez az össsze-visszaság.

Valaki hisz az ufókban,valaki meg nem!Valaki hisz Istenben,valaki meg nem,és sorolhatnám...

Persze,vagyunk páran akiket elgondolkodtat a dolog,de egy életünk van,azt használjuk ki!

2010. márc. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen tényleg sokat hallani erről de sok helyen mondják is,hogy nem konkrétan arra kell gondolni,hogy elpusztul a világ.A világvégét úgy kell értelmezni,hogy átalakul az eddigi világ.Állitólag spiritiszta változások lesznek az emberek kezdenek spirituálisan egyre jobban felvilágosodni és ennek a világnak lesz vége(mármint annak ami eddig volt)de nem lesz halál meg stb.Na ezt most jól leirtam:)Mindegy az a lényeg,hogy no para nem lesz semmi gond!Szép napot!
2010. márc. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
az csak egy szar film... dehogy hiszek
2010. márc. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én lemaradtam valamiről, mert komoylan nem értem a kérdést. Kit érdekel, mi volt egy Hollywood-i sikerfilmben?? Mennyire reális ez? Ennyiből aki látta a Vírus c. filmet, már 20 éve retteghet, hogy egyszer eljön a kismajom Európába! Nem kell itt meteorokra várni, van annyi halálos dolog a Földön, ami elég az egész populáció kipusztulásához! Ezen az alapon egyetlen gyereket sem szabad vállalni, mert holnapután kilépsz az ajtón és a zebrán elüt egy autó oszt vége mindennek! Addig élj, amíg lehet, a lehető legboldogabban! A becsapódó bolygónak meg majd integetünk max. Nem szabad ilyenekben elmerülni!
2010. márc. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne sokat agyalj ezen, mert azt mondjak, amiben nagyon hiszel, az ugy is lesz, tehat valakinek lehet hogy vilag vege lesz, de hidd csak el nem lesz mindenki szamara az. Tolts minden napot a gyermeiddel es ferjeddel ugy, mindha az utolso lenne, hisz minden nap ajandek es csak rajuk gondolj es ne arra, amit ugy sem lehet tudni elore.
2010. márc. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
jaj ne, egy ismerosom hisz benne, igy abbahagyta a valakozasat, feleli minden penzet, es majd ha eljon a 2012 es rajon, hulyesegert csinalt, mar keso lesz, hulyenek fogja erezni magat, a hatosagok fogjak kergetni az ado miatt es a csladja se birja majd addig, igy szamara tenyleg eljon a vilag vege...
2010. márc. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ez azért vicc, hogy emberek mennyire beleélik magukat egy FILMBE...ennyi erővel akár félhetnénk drakula gróftól is, az sem lenne kevésbé reális...középkor, komolyan...csak sötétebb...
2010. márc. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
Diskovery Channel ma 22.30-kor állítólag osi maya feljegyzésekre alapoznak 2012.12.21-ig íródott. Ja és nem Armageddon hanem Apokalipszis. Én is kicsit beparázok ha mélyen belegondolok, de rájovok kár ezen agyalni. Egy apró kis porszem vagyok én is a sok kozul. Ha világvége akkor mindenkinek. És akkor már úgyis mindegy lesz nem fogunk tudni róla. De szerintem lehet kimúlt aki ezeket a maya feljegyzéseket írta és másnak meg nem volt hozzá humora folytatni. De kulonben a világ e nélkul is elpusztítja Onmagát simán. Nézz csak korul !!! Mocskos világot élunk nap mint nap lehetne valamiért félni vagy valakit félteni és félelemmel élni az életet. Ez van ! Sajnos. Gyoz a gonosz mivel tétlen a jó......
2010. márc. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!