Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki hétvégére nem várja?...

Van aki hétvégére nem várja? (jún.13-14)

Figyelt kérdés

Hogy vagytok? Éreztek valamit?

Én egész héten görcsölgettem. Minden nap van egy-két perc amikor egy pontban elkezd fájni. Változó a helye, van amikor jobb, van amikor bal petefészkemnél, van pedig mikor a köldököm körül fáj. Ma meg például olyan érzésem van mintha már meglenne. Ugyanúgy viselkednek a csípőcsontjaim, meg nagyon tompa folyamatos "fájdalom"-inkább csak érzem, hogy van hasam- :D

Lehetséges, hogy csak ennyire érezném a mensit? Nem szokott így lenni.. Melleimmel nincs változás.

május 17-én volt a menst. első napja. 31-én volt peteérésem pontosan. Én mindig érzem.


2015. jún. 10. 14:48
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok!

#5-ös vagyok (N.-szintén Noémi:) ) Nem bírtam ki, teszteltem ma is(12dpo), de most xepillel (tegnap one step-pel)és volt rajta egy haloványka reménysugár :)

Legközelebb tényleg vasárnap tesztelek.


Kérdező, én is mindig megbeszélem magammal, hogy kivárom az esetleges mensit, mert utálom az 1 csíkokat, de sosem sikerül :(

2015. jún. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

Első! Szerintem 99%, hogy babás vagy! Lényeg, hogy nyugodj meg és próbáld meg élvezni ezt a tudatot :)))

Én ma megyek veszek tesztet, holnap reggeli első pisiből majd lesz ami lesz! Megírom!

2015. jún. 12. 09:20
 23/40 A kérdező kommentje:

De örülök neked 5-ös! :))))

Én se bírom ki úgy látszik csak holnapig (13. dpo) :D

2015. jún. 12. 09:22
 24/40 anonim ***** válasza:

#5-ös

Kérdező! Drukkolok nagyon !!!!!!! :)))

2015. jún. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Saci vagyok, tegnap este megérkezett, szóval ebből most nem lesz baba.
2015. jún. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Gratula a két csíkoshoz!! én is csináltam tesztet de negatív lett, vaterás,azért vasárnapig hátha....bár semmi tünetem:-((
2015. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Saci! Mindig van következő hónap! Lehet megint együtt izgulunk :)) Itt a kezembe a bontatlan teszt, kíváncsi leszek rá! Nagyon bizonytalan vagyok. Mensi jelző tüneteim vannak, fel vagyok puffadva, annyi különbséggel, ami szokatlan hogy a hasam aljánál jobb oldal egy pontban szokott fájogatni, szurkálódni.érdekes..
2015. jún. 12. 18:06
 28/40 A kérdező kommentje:

Nem bírtam ki, - lett :((

Remélem következő hét már jobb lesz...

2015. jún. 12. 21:38
 29/40 anonim ***** válasza:

8.valaszolo vagyok, Noemi

Nekem ma megjott :(

Ez van.


Epp itt voltak ma reggel baratnomek es latta rajtam ,hogy valami nem stimmel. Mondtam neki,hogy mi van. O meg,hogy oruljek a meglevo 2 kisfiunknak es ne szomorkodjak meg,hogy igy keptelenseg elkapni a peteerest ,hogy a ferjem havonta jar haza kulfoldrol es akkor is boven ovu utan tudtunk egyutt lenni. Most elneztem a ciklus.hu-n ,hogy kb. az egesz nyaron pont nem ovukor fog hazajonni hanem menzesz elott....szuper :(

2015. jún. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

Ó csajszi! De vannak csodák és lehet most így nem fogsz annyira koncentrálni rá és így fog sikerülni ;)

Holnap jön nekem a nem várt! Nagyon izgulok. Szokott nyilalgatni a hasam.puffadás,és enyhe bimbó fájdalom.de ez még mindig nem jelent semmit :/

2015. jún. 13. 22:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!