Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon felelőtlen gondolat, h...

Nagyon felelőtlen gondolat, h gyereket szeretnénk?

Figyelt kérdés

3és fél hónapja vagyunk együtt,de már kb 1hónap után is beszéltük,h ha becsúszna 1baba örülnénk neki..Igaz,az anyagik helyzet nem a legrózsásabb,mindketten diákok vagyunk és otthon lakunk,de komolyan nagyon szeretnék tőle babut és mindig mondja,h örülne nagyon.

Ez gáz??Egyre többet gondolok a terhességre és úgy vagyok vele, hogy a sors majd úgyis eldönti mikor jöhet,így hát továbbra is megszakításossal csináljuk.

A lényeg,h szerintetek rosszul gondolkodunk?Volt már valaki hasonló szituban?

köszike a reakciókat!

ja,és 23 évesek vagyunk:)


2010. jan. 30. 01:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

mikor összejöttem párommal,1 hónap után,közös megegyezéssel hagytam abba a gyógyszert.sajna nem jött a baba csak 16 hónap után.de jöhetett volna egy egy hónapos kapcsolatba is.nem tartottuk korainak.de:mindketten dolgozunk/azóta én már táppénzem vagyok/.suli mellett soha nem vállaltam volna babát.minek?kinek?hova?apám nyakára??gondolkozzál már egy kicsit.komolyan mondom ki tudok akadni az ilyen felelőtlenül gondolkozó embereken.majd akkor szüljél ha már lesz mindkettőtöknek munkahelye.


24 hetes km

2010. jan. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Én nem azt mondtam,h már tervezzük is meg minden,csak úgy vagyunk vele,h jó belegondolni,meg hát ugye nem szedem a tabit,csak megszakításos.ami azt illeti,már lediplomáztam,most azért csinálok még sulit,h csináljak vmit és addig diákmelózhassak. Légyszi ne hurrogjatok le,ez inkább olyan érdeklődés volt,saját tapasztalatokra voltam kíváncsi.
2010. jan. 31. 14:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!