Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon felelőtlen gondolat, h...

Nagyon felelőtlen gondolat, h gyereket szeretnénk?

Figyelt kérdés

3és fél hónapja vagyunk együtt,de már kb 1hónap után is beszéltük,h ha becsúszna 1baba örülnénk neki..Igaz,az anyagik helyzet nem a legrózsásabb,mindketten diákok vagyunk és otthon lakunk,de komolyan nagyon szeretnék tőle babut és mindig mondja,h örülne nagyon.

Ez gáz??Egyre többet gondolok a terhességre és úgy vagyok vele, hogy a sors majd úgyis eldönti mikor jöhet,így hát továbbra is megszakításossal csináljuk.

A lényeg,h szerintetek rosszul gondolkodunk?Volt már valaki hasonló szituban?

köszike a reakciókat!

ja,és 23 évesek vagyunk:)


2010. jan. 30. 01:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Hát egy kapcsolat 10 év után is tönkre mehet mondjuk, szal garancia nincs. Sztem várd meg az egy évet, és ha mind ketten úgy gondoljátok akkor jöhet a baba. Lehet csak egy "fellángolás" :D
2010. jan. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt, előbb a sulit fejezzétek be, mert egy baba nagyon sokban van, és most sztem megszakadna a szíved, ha nem tudnál neki minden tőled/tőletek telhetőt megadni. Ha a suli, és az anyagiak rendben vannak akkor essetek neki :D :D Sok sikert
2010. jan. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
nagyon nem szeretném,h csak legyen!!az első pasim akivel ennyire komolyan gondolom,és mindent el tudok vele képzelni!!:)
2010. jan. 30. 01:13
 4/22 A kérdező kommentje:

Mindig ez a pénz,grrr,nem szeretném ha ez állna az útjába a dolognak,szeretnék fiatal anyuka lenni!

Különbenis ha már ott a babu,biztos özönlenek a rokonok:)

2010. jan. 30. 01:15
 5/22 anonim ***** válasza:
81%

" a sors majd úgyis eldönti mikor jöhet"


Na ezt hívják felelőtlenségnek, vagy nevezhetem másképp is.

2010. jan. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a pénz, az fontos. pelenka, babaruha, amit 2 hetente kinő, baba kaja, stb. rokonok???? hát nem tudom, én nem a rokonokra szülnék gyereket. igen, így a válasz felelőtlen vagy.
2010. jan. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

A rózsaszín ködtől még nem látsz rendesen.. ahogy a pasid sem.

Az anyagiakra meg ne a rokonság legyen a megoldás,mert igencsak undorító dolog!!!

2010. jan. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
19 vok, de felelősségteljesebb ezek szerint. Egy gyereknek biztos anyagi háttér kell!!!!!!!!!!!!!!
2010. jan. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Jójó,nem kell ennyire lehurrogni,nem ezért tettem fel a kérdést! A rokonság megemlítése csak ilyen pl volt,h ha hiába mondja mindenki,h még korai meg minden,de a rokonok aztán végül úgyis támogatják a dolgot. De persze nem erre támaszkodnék.Egyszerűen csak nem bírom kiverni a fejemből a gondolatot,h babát szeretnék:( mikor ideális?most elkezdek melózni,karriert építek és majd 5-6év múlva szülök??uhh,az nagyon gáz!!tudom,ésszerűbb,de sok idő
2010. jan. 30. 01:25
 10/22 anonim ***** válasza:
61%

Na, én ezért kerülöm a rokonaim gyerekeit. A kedves szülők elvárnák az ajándékokat, kisruhákat csak, mert nekünk jobban megy, mint nekik. Maguknak szültek, oldják meg.


Amúgy a válasz: igen, felelőtlen gondolat. Neked szerintem fogalmad sincs a gyereknevelésről.

2010. jan. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!