Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki 19-re nem várja?...

Van aki 19-re nem várja? Milyen tüneteitek vannak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 15:24
 1/7 anonim válasza:

Én nem várom, de még nincsen tünetem. Szerintem nem is kellene lennie, mivel még a beágyazódás nem teljes. A tünetek csak a terhesség elején és picit később jelentkeznek, de az sem minedenkinél.

Sok sikert :-D

2010. jan. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 17-re nem várom, de semmi tünetem sincs. Van egy 2 éves kislányom, mikor ő fogant meg, akkor sem volt még ilyenkor.
2010. jan. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én 19-20-ra nem várom,de semmi olyan tünetem nincs,ami eddig ne lett volna.Ma vagyok a 7.dpo-n,még a beágyazódás sem volt meg,ha meg is termékenyült a petesejt.Remélem jöv.kedden már többet tudok írni.
2010. jan. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 19-20-ra nem várnám. Nekem fáj a derekam, a mellem-pont mint mensi előtt. Szóval ez a hónap sem lesz a mienk:(
2010. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
SZia én 17.-re nem várom. Tünetem nem nagyon van. Nekem volt tavaly két missed abom. Mindkét baba hamar összejött csak sajna nem maradt meg. Remélem ez a baba is mahar összejön és ez velünk is marad. Drukkolok mindenkinek:)
2010. jan. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17-18-ra nem várom. Tüneteim nincsenek, csak néha szúró érzés a bal oldalamon, de ez nekem mindig van. 20-án, ha még aktuális lesz, akkor tesztelek.
2010. jan. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is 19-re nem várom, de sajnos már most tudom, hogy meg fog jönni. PMS tüneteim vannak. Ettől függetlenül drukkolok a kérdés kiírójának és mindenki másnak. O:)))
2010. jan. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!