Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki 28-ára nem várja?...

Van aki 28-ára nem várja? Vannak már tüneteitek?

Figyelt kérdés
Nekem szinte semmi tünetem nincs.néha hasszúrka,de enyhe.Nem baj,ha semmi tünet sincs,attól még lehet baba??
2009. jún. 22. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
én 30-ra nem várom, enyhén görcsöl a méhem meg hol egyik hol másik petefélszkem szur, nem tudom, lehet csak felfáztam, ilyen korán talán még nem is lkehet semmit érezi, de a fejem is fáj ..
2009. jún. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
drukkolok neked !nekem ez a második probálkozós hónapom.remélem sikerült.
2009. jún. 22. 17:28
 3/6 anonim válasza:

Szia en 26 -ra nem varom ,bar en mondjuk nem vagyok rendszeres a nem vartban elso proba ,bar elegge nem vagyok a toppon ,kicsit emelygek,de nem veszes, a derekam majd leszakad de ez elotte nem volt jellemzo,enni eszek rendesen ,a melleim nem mondhatni hogy erzekenyek,elotte mindig.es duzzadtak de most jele semmi.

majd meg latjuk ha nem jon meg akkor is varok meg egy kicsit a tesztel.

egyebkent valaki nem erez semmit.

drukkolok a pozitivert:)

2009. jún. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi.én is neked.majd írd meg mi lett.
2009. jún. 22. 20:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia én 26-27-ére NEM VÁROM nekem feszülnek a melleim, meg majd leszakad a derekam. (ez eddig nem volt)
2009. jún. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem meg szinte semmi sem.vagy talán a melleim kicsit mintha megnőttek volna.remélem baba lesz.drukkolok nektek !
2009. jún. 23. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!