Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki 4-ére nem várja?...

Van aki 4-ére nem várja? Milyen tüneteitek vannak?

Figyelt kérdés
Nekem már most olyan mintha megakarna jönni.De semmi.Nem korai ez még?28naposak a ciklusaim.
2011. júl. 31. 09:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is kb szerda-csüt-re nem várom. Nincs semmilyen tünetem, és ma negatívat teszteltem, bár még korai volt a teszt.
2011. júl. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem is 4-én lesz a 28. nap, bár néha eltolódik 30-32 napra a ciklusom és peteérésem a teszt szerint is 8 napja volt, úgyhogy nem tudom pontosan.


Ovuláció utáni 5. napon volt pici barnás folyásom, azóta fehér krémes lett.

De ezt korainak tartom beágyazódási vérzésnek, így fogalmam sincs mitől lehet, amúgy sem akarom már beleélni magam, minden hónapban más tünetet produkálok, már belefáradtam.


Most pl. a barnázás óta feszül a méhem, mintha meg akarna jönni, szurkál a petefészkem is.

De csütörtök előtt nem akarok tesztelni.

2011. júl. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

én is 4-ére nem várom.

Kicsit feszül a méhem, ezen kívül semmi más tünetem nincs.

2011. júl. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is 4.-ére nem várom! DE, én 90% -ban biztos vagyok benne, hogy nem sikerült. Semmi tünetem nincs. Első babánál mire nem jött meg már tudtam, éreztem, hogy baba lesz és igazam is lett. Szóval én erre a ciklusra már feladtam a dolgot! Mindenkinek sok sikert!
2011. júl. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem már pár napja olyan tünetem van hogy mindjárt megjön.fáj a derekam is.De még eddig semmi.Kicsit korainak tartom ezeket.
2011. júl. 31. 19:48
 6/12 A kérdező kommentje:
Most a fenekembe is nyilal valami.Az elsőnél is ilyesmiket éreztem:)
2011. júl. 31. 19:51
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is 4 re nem várom.Ma teszteltem és nega lett.Korai volt?


K.

2011. júl. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ja és érzékenyek a cicik meg hányinger van néha párszor megszédülök.



K.

2011. júl. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.Irjatok még!
2011. júl. 31. 20:42
 10/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Sajnos a legtöbb esetben ezekből a tünetekből nem lesz terhesség.

Fura dolgokat tud művelni a testünk, ha nagyon akarjuk a babát.

Múlt hónapban én annyira szédelegtem, hogy egyszer majdnem balesetet okoztam az ájuldozásommal.


előtte pár hónappal reggeli émelygéseim, szagundorom volt.

Persze baba sehol, csak annyira szeretném a babát, hogy minden kis jelet figyeltem és teljesen terhestüneteket produkáltam.


Figyelgettem méhszájat, nyálkát, aztán rájöttem, minden tünet annyira egyedi még ugyanazon ember különböző terhességénél is, hogy előre tünetek alapján nem lehet sosem megmondani, hogy most terhes leszek.

2011. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!