Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki szombatra Nem várja!...

Van aki szombatra Nem várja! Milyen tüneteitek vannak?

Figyelt kérdés

Én ma reggel teszteltem, nagyon halványan megjelent a 2 csik.Csináltam egy másikat, az is halványan lett pozi.

Hihetek a tesztek, ha nem lenne baba, nem szineződhetett volna el igaz?-csak mert tegnap még - volt a tesztem.

Viszont vannak mensis fájdalmaim.Ez a babótól lenne?


2009. okt. 15. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy baba, nyugi, tennél fel görbét?
2009. okt. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát az a szitu, hogy nem csináltam görbét.Ez az első hónapja,hogy próbálkozunk (fél éve volt egy missed ab.-om. és most kaptunk zöld jelzést)

Hihetetlen, hogy itt van velem, ezért is kérdeztem.

Mellfeszülés, bimbó érzékenység,ja és kezd más szine lenni.

Sűrű pisilés.

Remélem összejött...:)

2009. okt. 15. 09:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babához:-))
2009. okt. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jaaaaaaaaaaj!

Nagyon szépen Köszönöm!!!

Szép napot!

2009. okt. 15. 09:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szombatra nem várom, de nem mertem még tesztelni. Nekem a mellem nem érzékenyebb mint máskor(és ez egy kicsit már el is keserít <--mert sztem. ez az egyik első jel. )esti hányinger, hasszurka, olykor derékfájás, fáradékonyság és hangulatváltozások. De már olyan régóta szeretnénk babát, hogy már kezdem azt hinni, hogy csak beképzelem ezeket is :D
2009. okt. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!