Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok! Van valaki, aki 17-re...

Csajok! Van valaki, aki 17-re nem várja? Mik a tüneteitek? Nekem sajnos semmi.

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

ÉN:) Nekem sincs semmi tünetem, annyi hogy fáj a cicim, de ez mensi előtt is szokott:( Bár tegnapra egy kicsit enyhül a mellfájdalmam, hamarosan kiderül. Bár én úgy érzem most sem sikerült.

Ti mióta próbálkoztok a babával?

Nekem már van egy 2 éves fiam, és a tesót immár 1 éve szeretnénk.

2011. aug. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül :) Mi még csak most kezdtünk el próbálkozni, ő lesz az első babánk :) nagyon várjuk! Nekem a mellem egyáltalán nem fáj (pedig mensi előtt mindig szokott),a hasam is csak egy picit fájt, félek, hogy ezt is csak bebeszéltem már magamba :D mindenesetre remélem, hogy a legközelebbi tesztem már + jelet fog mutatni :)Neked is drukk!!!
2011. aug. 14. 22:53
 3/4 A kérdező kommentje:
Ugyanis ma már ellőttem egy tesztet, és sajnos nem mutatott semmit, no de korán van még....ez még csak a 11.dpo volt...szóval van remény :)
2011. aug. 14. 22:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 18-ra nem várom (vagy várom? - nem egészen tervezett módon a párom aug.4-én belémélvezett, de végülis annyira nem zavart egyikőnket sem, szóval nem rohantam azonnal esemény utáni tablettáért.)


Én is csináltam ma tesztet, és nekem is negatív.


Aug. 11, csütörtök este óta nyomorultul érzem magam. Elég korán el is aludtam, pedig nem jellemző rám. Nagykabátban, mivel rettentően borzongtam. Akkor még úgy véltem, nehezen állok át a közelgő őszre. De mivel azóta inkább nyár lett, és a borzongásom nem múlt el, eszembe jutott megmérni a hőmet és valóban hőemelkedésem van. Egész nap 37-37.3 közt vagyok. Nem szokott ennyi lenni nekem, csak betegség esetén. Amint 37 fok, már rosszul érzem magam, hőmérő nélkül is megmondom, hogy annyi.

Azon a nagykabátos éjszakán éreztem tűszúrás szerű érzést a hüvelyembe sugározni és nem azért tűnt fel, mert annyira figyeltem magam, hanem mert még nem éreztem ilyet. Másnap mondjuk utánanéztem és megtudtam, hogy a beágyazódás eshetett épp arra a napra és a tűszúrás a hüvelyben lehetett a jele.

De mint mondom, a teszt negatív.


A hőemelkedésem lehet mástól is. Rettentően belobbant a torkom, de tutira nem vagyok megfázva, felismerem, ez a refluxomtól van. Sajnos már van tapasztalatom.


De már legalább 1 éve nem kínzott meg ennyire a reflux. De akár lehet ez is terhességi tünet, mert mint olvastam, a progeszteronnal összefüggéseb hozható a reflux. (Én eddig azt hittem, a terhesek csak a hasűri nyomás miatt refluxosak. De talán van hormonális háttere is.)


Szóval kutyául érzem magam, és rengeteget alszok (most épp nem, mert nap közben szunyókáltam egy csomót miután délben keltem). De amúgyis nagy alvó vagyok az alacsony vérnyomásom miatt, szóval ez se jelent biztosat. De az tény, hogy csütörtök előttig nem voltam ilyen totálkáros, most meg...


Szóval semmi se biztos, a tesztet túl korán csináltam, valószínű valamikor szombaton vagy vasárnap megismétlem.


Majd írj, megjött-e a héten...

2011. aug. 15. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!