Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok nektek is szokott...

Csajok nektek is szokott menstruáció alatt terhességi tüneteitek lenni? Ki mit érez mensi alatt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 11:44
1 2
 1/12 Tinker Bell ***** válasza:

=o)

Nekem minden hónapban szokott terhességi tünetem lenni. Nagyon szeretnék babát, így mindig akaratom ellenére is jönnek a hányigeres, derékfájós és egyéb tünetek.


Már rájöttem, hogy nem kell komolyan venni a szervezetem.

Csak aztán nehogy úgy járjak, hogy nem veszem észre, ha valóban terhes vagyok...

2011. márc. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Neked mensi alatt vagy közben is vannak tüneteid?Nekem még soha nem volt ilyen,tegnap jött meg de olyan iszonyatos hányingerem van azóta,feszül és ég a mellem.
2011. márc. 26. 12:04
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocsi,azt akartam irni hogy mensi előtt vagy alatt vannak a tüneteid.
2011. márc. 26. 12:06
 4/12 Tinker Bell ***** válasza:

Nekem nem a mensi közben, hanem mensi előtt, amikor ugye, ha terhes lennék már jelentkeznének a tünetek, csak utána mindig megjön...


Egyébként attól, hogy vérzel még lehetsz terhes, mert van akinél az első pár hónapban van vérzés.


Egy teszt biztosat tud mondani.

2011. márc. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha elmúlik akkor tesztelek majd.Remélem nem azért vérzek mert baj van...görcsölni nem görcsöl a hasam de rendesen meg van.Peteérés környékéig védekeztünk gumival de utána már nem,lehet most később volt peteérésem?Késett is a mensim egy hetet de ráfogtam a stresszre.Amúgy nagyon örülnék egy babának bár csak a jövő hónapban akartunk babaprojektbe kezdeni.
2011. márc. 26. 12:17
 6/12 Tinker Bell ***** válasza:

=o)

Ez aranyos, a jövő hónapban akartatok babaprojektbe fogi. Nem mindegy az az egy hónap?


A peteérés pedig nem mindig óramű pontossággal történik, lehetett spontán is. Innentől kezdve teljesen kiszámíthatatlan.


Szorítok neked, hogy mégis baba legyen! =o)

2011. márc. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi,majd megirom mi lett.
2011. márc. 26. 12:27
 8/12 Tinker Bell ***** válasza:

Oké! =o)


+++++

2011. márc. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy csak most irok!Csináltam tesztet és negativ lett,azóta már megint meg kellett volna jönnie 22-én de még nem jött meg viszont a tegnapi tesztem negativ,hétvégén tesztelek majd újra,jövő héten pedig megyek a dokihoz ha nem változik semmi.
2011. ápr. 28. 15:38
 10/12 Tinker Bell ***** válasza:

Köszönöm, hogy írtál! :)


Reméljük, csak a teszted rossz és közben terhes vagy.


Viszont a dokihoz való látogatás tényleg megérett.


Szép napot!

2011. ápr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!