Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, hogy hülyeségnek...

Tudom, hogy hülyeségnek hangzik. Nagyon felelőtlen volnék? Lent.

Figyelt kérdés
Tehát. 3 héten belül 15 leszek. Nyárra nagy terveim vannak. Le akarok fogyni 5-10 kilót, életmódot akarok váltani. Ugye 8.as vagyok, jövőre 9.es, új suli stb. Arra gondoltam, hogyha lesz barátom, és tényleg megtalálom azt, akiben 10000%-ig megbízom, szeret, és több mint 1 éve együtt vagyunk, lefeküdnék vele... és szeretnék egy kisbabát. AZ igazság az, hogy a szüleim elváltak, vagyis válófélben vannak 1 éve. Igazából nagyon durván. A lényeg az, hogy teljesen felelősségteljesnek és érettnek tartom magam az anyaságra, nem olyan vagyok, mint a mai 14-15 évesek ribik, érettebb vagyok a koromnál jóval, és felnőttesen gondolkozok. úgy tervezem, hogy április, május környékén megszületne, akkor márciustól mondjuk nem járnék suliba, és osztályozó vizsgákat tennék. Aztán szeptemberben folytatnám a sulit. Tudom, hogy őrült ötlet, de kiskorom óta erre vágyok. Csak erre. Hogy anyuka legyek. Vélemény?:/
2013. máj. 8. 10:45
1 2
 11/11 anonim válasza:
Elszomorito hogy par embernek az az eletcelja hogy anya legyen. Szanalomra melto.
2014. júl. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!