Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet ilyen felelőtlen?

Hogy lehet ilyen felelőtlen?

Figyelt kérdés

barátnőm a héten lent volt Balatonon, összejött egy fiúval, óvszer nélkül voltak együtt. meg előtte 2 héttel is csinált ilyet. aztán most meg izgul, hogy terhes lett. szóval pénteken dokihoz rohangáltunk esemény utáni tablettáért.

halkan merem csak megjegyezni, hogy be volt rúgva mind2 alkalommal és állítása szerint a fiúk nem akartak gumival szexelni. mikor mondtam neki, hogyha ilyen nemi életet él, és nem akar teherbe esni akkor szedjen fogamzásgátlót. erre az volt a válasza, hogy fölösleges pénzkidobás. de mondtam neki, ha ilyen a nemi élete lehet, hogy nem fölösleges pénzkidobás...

hogy hathatnék rá, hogy ne csináljon ilyen felelőtlen dolgokat?

ha meg terhes lett az eső fiútól, akkor abortusz lenne. ezt meg olyan simán, szinte minden érzés nélkül mondta, hogy azt hittem felpofozom, mivel én babát várok, nagyon rosszul esett ez a válasz.


2012. aug. 26. 08:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
hány évesek voltak a fiúk és barátnődék?amúgy nem normálisak,inkább r.bancos
2012. aug. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

a fiúk azt hiszem 20-24 körüliek a barátnőm pedig 17.

sajnos tisztában vagyok vele, hogy ribancos a viselkedése :(

ettől függetlenül szeretem, csak féltem, és nem szeretném, ha ilyen életvitelt élne!

2012. aug. 26. 08:43
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

17 évesen ilyeneket csinál,nem semmi

sajnos nem tudsz vele mit kezdeni,ha meg terhes,akkor vállalja a felelősséget,és ha megtartja,akkor véget kell vetnie az ilyen kalandoknak,ha nem,akkor 24 évesen már 5 gyereke lesz

2012. aug. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
amúgy 17 évesen én is az abortusz mellett vagyok,19-20 alatt nincs értelme gyereket szülni,a lány is elcseszné az életét,a gyerek élete sem leányálom,ismerek több tinit,aki 19 alatt szült,majdnem mindegyik tini gyerekével a nagyszülők törődnek
2012. aug. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

szombaton csinált tesztet, ami negatív lett, de két hét után még nem mutatná ki, ha az is lenne. közben meg arról kérdezget, hogy mit éreztem, mikor pozit teszteltem, de ilyen korán még a tünetek sem jelentkeznek.

nagyon szeretnék segíteni neki, hogy meg tudjon változni!

remélem ez a 2 eset észhez téríti majd.

2012. aug. 26. 08:48
 6/15 A kérdező kommentje:
nem az abortusszal van a bajom, én is azt mondanám neki, ha terhes lenne. csak a stílussal, amivel közölte, hogy elvetetné.
2012. aug. 26. 08:49
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Ne foglalkozz vele! Ha nem akarod, hogy ilyen embert lásson példaként maga előtt a gyereked, szakítsd meg vele a kapcsolatot. Amúgy is: aki dugni tud, az orvoshoz is tud menni.
2012. aug. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom, te idősebb vagy, ha babát vársz. Minek barátkozol ilyen felelőtlen 17 éves tinikkel?
2012. aug. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

én 22 vagyok, kb 13 éves kora óta vagyok a "nővére".

az édesapja neveli egyedül, egészen kicsi kora óta. bármennyire jó a kapcsolatuk ilyen női témákat nem tud megbeszélni vele, ezeket általában velem beszéli meg. nagyon jól esik, hogy bizalommal fordul hozzám. egyébként tündéri kiscsaj, ha ezeket nem nézem.

2012. aug. 26. 08:58
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha testvéri szinten vagytok, azt megértem, nekem is van egy ilyen "kishugom", semmi rokonság, csak az érzés...

Attól még felelőtlen, nem értem, hová tette az eszét :S

2012. aug. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!