Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy felelőtlen voltam?!

Lehet, hogy felelőtlen voltam?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


16 és fél éves lány vagyok. A barátommal fél éve élünk szexuális életet. Az utolsó menstruációm február 17-én jött meg. Február 28-án szeretkeztünk a barátommal. Először kényeztetett a nyelvével, ujjával. Majd simogatott a péniszével ott. Az oldalával és a hegyével is. Nem hatolt belém, de simogatott. Majd óvszert húzott és úgy szeretkeztünk. Az aktus után ellenőriztük az óvszert. Nem volt elszakadva és nem is volt lyukas. 15-én kell megjönnie a menstruációmnak. De félek, hogy a simogatástól teherbe estem. Szerintetek lehetséges? Hangsúlyozom még 1x, nem tette be.


Köszönöm előre is.


2010. márc. 13. 15:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam. Az előző menstruációm február 13-án jött meg.
2010. márc. 13. 15:27
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát ha addig nem ment el, akkor nem lehetsz terhes. Bár ha el is ment volna akkor is kellett volna behatolásnak történnie ahhoz hogy terhes légy.
2010. márc. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem élvezett el, közel sem volt még hozzá. Nagyon az elején voltunk a dolognak. Meg fog jönni?
2010. márc. 13. 15:29
 4/13 anonim ***** válasza:
Egész biztosan.
2010. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm! Nagyon remélem. Úgy megbántam az egészet. Pedig mindig odafigyelünk a védekezésre. Most is odafigyeltünk, csak ez a simogatás nem kellett volna. Most ezen izgulok...
2010. márc. 13. 15:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Nyugi ennyi idősen én is azt hittem hogy még attól is terhes leszek ha rámnéz. Viszont ajánlanám, hogy keress egy nőgyógyászt aki ir fel neked fogamzásgátlót!! Nagyon fiatal vagy és az óvszer el is szakadhat (tapasztalat), a tabi viszont megbizhatóbb ha pontosan szeded.
2010. márc. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen már gondoltam erre. Bár inkább megvárom amíg betöltöm a 18-at. Tudod még fejlődő szervezet meg ilyenek. Szerencsére nekünk még egyszer sem volt gond az óvszerrel.
2010. márc. 13. 15:36
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát még nem volt gond, de lehet. Fejlődő szervezet ide vagy oda, teherbe attól még eshetsz. Szerintem mindenképp jobb lenne ha tabit szednél vagy 18-ig maradni inkább a pettingnél. Unokahúgom is 16 éves korától szedi és hidd el semmi baja most 23 lesz.
2010. márc. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
bocsánat hogy nem a kérdésre válaszolok,csak ehhez a gyógyszer szedéshez szólnék hozzá annyit,hogy én is 16éves koromtól szedtem folyamatosan,és tönkretette úgy a petefészkemet meg mindent amit csak lehetett,hogy hadnemondjam...állandóan ciszták voltak benne,az egyik petefészkem nem működött,volt egy jó pár műtétem,22évesen a rákszűrésem is P4es volt,(úgy,hogy félévente jártam)kiakarták venni a méhem,de mivel még nemszültem,nem tették,de azt mondták hogy nemlehet gyerekem,vagy csak nagyon nehezen,és az is csoda lesz...senkinek nemkívánom...és közölték velem akkor hogy köszönhetem ezeket a gyógyszernek.Azóta mi a párommal(6éve vagyunk együtt) nem is védekeztünk,és 2év után most sikerült teherbe esnem,alig hiszem el....24éves vagyok.Sajnos nem problémamentes a terhességem,pedig még csak 17hetes vagyok,de nagyon remélem hogy semmi baj nem lesz a picivel,mert minden álmom volt Ő:)Ezt csak azért írtam,hogy nem mindig a gyógyszer jó,vagy legalábbis hosszú távon nem,de ezt mindenki döntse el maga,én csak szerettem volna ezt megosztani.
2010. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Jó egészséget nektek. :))
2010. márc. 13. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!