Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felelőtlen voltam, szexszel...

Felelőtlen voltam, szexszel kapcsolatban! Mennyi az esély, hogy baj van? Nyugtassatok meg légyszi!

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 2 hónapja vagyunk együtt a barátommal, és szombaton ugyvolt h efekszünk egymással, d eén eddig még csak 1-szer szexeltem:(:) na most megprobáltuk gumival, d eegyszerüen annyira fájt, h azthittem ott halok meg:( és mondtam h igy hagyjuk az egésszet...de rá egy orára rámfeküdt, puszilgatott és nem tudtam nemet mondani, igyhát betette gumi nélkül d e1 perc után mondtam h hagyjuk igy nem akarom... hagytuk, de egy ora mulva megint 1 percre kb avgy még annyi sem, betette..:( és ez még egyszer megismétlődött... de nem ment el... a 72 orási tablettát már sajnos nemtudtam felirtani... anyukámmal megbeszéltem mondta h igy nem hiszi h baj lenne.. de többet ilyen ne legyen!! és teljsen igaza van!! már tanultam belőle!! de mégis , ugye kevés az esély h valami baj lenne? kérem, nyugtasatok meg... amugy kb szerdán mult el a menzeszem és szombaton volt ez a dolog.... előre is köszi a segitséget!!!
2008. nov. 17. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
igy nem lehet baj, anyukádnak igaza van!!!:) nyugiii
2008. nov. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jahhj nagyon rmeélem:) köszönöm:)
2008. nov. 17. 17:13
 3/8 anonim válasza:
100%

Amennyiben a ciklus végén volt, akkor kevés az esély a csemetére, viszont külön elismerésem az ifjú hódolójának, hogy nem veszi figyelembe az Ön igényeit - hiszen erről volt szó.


-Sallay Doktor úr

2008. nov. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

hm...most ugye már hiába szidnálak agyba-főbe, mert már hallottad elégszer amit mondani akarok? :P

Amúgy szerencsés vayg, hogy olyan anyukád van akivel ezt megtudtad beszélni, adj hálát érte...

Én nemtudtam annak idelyén megbeszélni vele, és csak sirni tudtam az aggodalomtól...

Amúgy meg nagyon nagyon kevés esélyt látok rá, de azt tudod, hogy az előváladék is tartalmaz(hat) spermiumokat, ugye? amúgy meg már nem volt peteérésed, habár az spontán módon is lehetséges.

nagyon nagyon szoritok, hogy ne legyen baj!(de legyen egy nagyon jó tanulság) üdv egy 18 éves lány

2008. nov. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Majdnem 0 az esélye. Ha úgy nézed, az a naptáras és a megszakításos módszer együtt. Magában egyik sem hatékony, de így együtt... Szinte lehetetlen.
2008. nov. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Szerintem kevés esély van rá, hogy terhes legyél, nyugi, de legközelebb gumival, a legvékonyabbal, de mindenképpen használjatok;)
2008. nov. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:) most már megnyugodtam..:)
2008. nov. 17. 17:28
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy senki nem értelmezte jól a kérdésed vagy én nem.

Ha szerdán múlt el amenzeszed és a szerda utáni szombaton voltatok együtt, ha feltételezem, hogy 5 napos a menzeszed, akkor a 9. napon voltatok együtt, ami mondjuk sok mindent nem jelenthet, de közelebb voltál a normál estben (11-17-ig nap) a peteérésedhez, mint "távolabb". Sztem is elég kicsi az esélye, hogy terhes vagy, de ez majd akkor lesz biztos, ha megjön a menzid!

A pároddal kapcsolatban meg el kéne gondolkodnod....

2008. nov. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!