Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy felelőtlen voltam?!

Lehet, hogy felelőtlen voltam?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


16 és fél éves lány vagyok. A barátommal fél éve élünk szexuális életet. Az utolsó menstruációm február 17-én jött meg. Február 28-án szeretkeztünk a barátommal. Először kényeztetett a nyelvével, ujjával. Majd simogatott a péniszével ott. Az oldalával és a hegyével is. Nem hatolt belém, de simogatott. Majd óvszert húzott és úgy szeretkeztünk. Az aktus után ellenőriztük az óvszert. Nem volt elszakadva és nem is volt lyukas. 15-én kell megjönnie a menstruációmnak. De félek, hogy a simogatástól teherbe estem. Szerintetek lehetséges? Hangsúlyozom még 1x, nem tette be.


Köszönöm előre is.


2010. márc. 13. 15:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én 32 vagyok és 3.babót várom. Gondolhatod, hogy köztük levő időt tabival védekeztem és semmi bajom. Kopp-kopp.

Én nem hiszem, hogy az előzőnek csak a tabitól lett annyi baja, akkor az a több millió nő aki szedi az mind megbetegedhetne? Persze, hogy lehet mellékhatása, de neked talán azért mondták ezt mert korán kezdted a szexuális életet és hát valamire kell fogni.

Viszont ha teherbeesel és abortuszra mész nagyobb esélyed lesz arra, hogy komplikációk legyenek belőle és nem beszélve a lelki sérülésektől. Én nem akarok senkit rábeszélni a tabira, de magában az óvszer nem elég, főleg, hogy túl fiatal vagy!!! Gondolkodj el ezen és kérd ki egy nőgyógyász véleményét!!!

Előzőek válaszirója.

2010. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Megint én, bocs.

Pont most tette fel egy 16 éves lány hogy terhes és mit tegyen. Remélem nem te vagy. Látod ezért kell előrelátni.

Hidd el nem rosszat akarok.

:-)

2010. márc. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
16évesen kezdtem a szexuális életet,azért az nemolyan korai...és elhiheted hogy sajnos a tabletta tette tönkre a petefészkem és sok mást,mivel mást nemszedtem,ritka az ilyen szerencsére,de van sajnos,amit én megtapasztaltam...a P4es citológia az nem a tablettától van mielőtt félreértené valaki...
2010. márc. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!