Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok?! Ne adjátok fel, nem...

Lányok?! Ne adjátok fel, nem fogjátok elhinni!

Figyelt kérdés
3 éve próbálkoztunk, és mindenen túl vagyunk már, kivéve a beültetést! Higgyétek el, vannak csodák, mert ma teszteltem pozit! Még nagyon halvány, de egyértelmű a csík!
2009. aug. 31. 20:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon gratulálok!!!:) Sok boldogságot a picihez:) holnap megyek barátcserjét venni :D:P
2009. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Boldog babavárást. Jó, hogy végre vidám dolgokról is lehet olvasni.
2009. aug. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen nehezen jött ösze a babuci,akkor léccike vigyázz rátok!Örülök,hogy + lett a teszted!Bár már én is ott tartanék!Barátcserje?Hol kapható?Te hogyan és mikor fogyasztottad?Ovu tesztet nem is használtál?Írnál a teherbe esésedről?Bocsi a sok kérdéséert,de úgy látom vannak még tényleg csodák,lécci oszd meg velünk is hogy okosodjunk!Gratulálok,és a párom is mondja,aki fekszik az ágyon,hogy:SZÍVEM!ÍRD MEG A KISMAMÁNAK,HOGY SOK BOLDOGSÁGOT,ÉS JÓ EGÉSZSÉGET A POCAKLAKÓNAK IS!
2009. aug. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Szivből gratulálok Nektek,és tényleg vigyázz Magatokra!Sok pihenés, kevés munka :) Én még csak júl-tól szedem a barátcserjét, nálam még nem fejtette ki a hatását, de mások is irták már, hogy várni kell rá. De akkor ezek szerint van benne valami tényleg. Veletek örülök :-)
2009. szept. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Megkönnyeztelek... GRATULÁLOK!!! :)))

nagyon nagyon vigyázzatok magatokra és sok sok boldog percet,hónapot egyben,aztán úgy 7-8hónap múlva külön :)

2009. szept. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi!

Elég sok mindent kipróbáltaunk. Kezdtük a cseppekkel: Mastodynon, Gynex. Aztán jártam természetgyógyászhoz, diaizotóp kezelés, stresszoldás, reiki. Aztán néztük orvosi oldalról: volt 2 closty kúrám, tüszőrepepesztéssel-egyik sem sikerült! Közben számolgattam, hőmérőztem, ovuteszteltem! Utána megpróbáltam a teákat (cickafark, palástfű) És ezután besokalltam, azt mondtam elég! Abbahagytam mindent, számolgatást, hőmérőzést! Inkább figyeltem a testemet, és a tüneteket, próbáltam megérzés alapján becélozni a pé-t!

És elkezdtem szedni a barátcserjét! 3 hónapja szedtem, de mellette semmit nem csináltam, csak vártam a hatását. És a legfőbb tanács: nehéz, de megpróbáltam úgy gondolkozni, hogy úgysem mi döntjük el, hogy mikor leszek terhes, hanem majd ha a babó úgy érzi, jönni akar, jönni fog!

2009. szept. 1. 06:26
 17/19 A kérdező kommentje:

És a kérdésekre válaszolva: Barácserje kapszula- herbáriában, gyógynovényboltokban kapható! 2800 Ft körül mozog, 60 db van benne! Én napi egy kapszulát szedtem, de lehet naponta 2x is. Ciklus első napjától kell elkezdeni szedni, és folyamatosan, addig amíg meg nem tudjátok, hogy babások lettetek!

Terhesség alatt már nem szedhető!

És én is tanácsként kaptam, hogy amint kiderül, hogy babás vagyok, menjek orvoshoz, mert a barátcserje fönt tartja a progeszteronszintet, viszont, ha abbahagyom, mással kell helyettesíteni!

2009. szept. 1. 06:31
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Kislányod,vagy kisfiad született?Hogy hívják?

Képzeld!Nekünk is sikerült(spontán--barátcserje nélkül).

7 hósak leszünk 4-én:)

Jaaj remélem hamar írsz!

Szia

2011. máj. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Most vettem észre, hogy előbukkant ez a "kérdésem", mert valaki még kommentelt rá.

Szóval: lányunk született, 2010.05.14.-én. 3350gr, 51 cm. Már elmúlt 1 éves, gyönyörű kis huncutka. Én még a mai napig biztos vagyok abban, hogy a barátcserje használt.

Szedjétek bátran :)

2011. jún. 15. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!