Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok! Adjatok egy pofont?...

Csajok! Adjatok egy pofont? Nem vagyok normális?

Figyelt kérdés

Még csak az első éles hónap! De már annyira vártam, úgy izgultam. Nem tudom mi van velem,de ha meg tudom,hogy egy ismerős babát vár, vagy szül, iszonyatosan irigylem, és elkezdek parázni,hogy nekünk nem fog összejönni! Miért érzem ezt? Mert ha már két éve próbálkoznánk, akkor oké, de első hónapban? Nem tudom miért van ez?

Volt már így ezzel valaki?


2011. ápr. 6. 14:34
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:

Nem voltam még igy.. de a virtuális pofon tényleg segíteni fog??


inkább egy beszélgetés kellene.. és egy kis + életszemlélet.


Fel a fejjel!!!


sok sikert!

2011. ápr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem biztos azért gondolod ezt, mert sok olyat is hallasz, hogy sokan évekig próbálkoznak és mégsem jön a baba. És miért lennél te az, aki a szerencsések közé tartozik és egyből összejön!

Együttérzek veled. Bár én eleinte reménykedtem, aztán teltek-múltak a hónapok és már negatívan látom az egészet, hogy miért nem jön össze nekem még mindig?? Közben legbelül meg mindig reménykedem és mindig azt gondolom, biztos sikerült mert ezt meg azt érzem és furcsa...ezzel egyhuzamban meg azt érzem, "nem vagyok normális, mégis miért gondolok ilyet, hogy nekem sikerülhet, nekem nem fog összejönni úgyse, nincs olyan szerencsém" :(

2011. ápr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:

Köszi! Igen,jöhet a pofon!:)

Csak sok mindenkivel nem tudok beszélgetni erről. A barátnőim szinglik, nem nagyon zaklatja fel őket a gyerek téma. A férjem meg nyilván mondogatja,hogy lazuljak.

Tudom,hogy az kellene, de nem megy!:(

2011. ápr. 6. 14:39
 4/50 A kérdező kommentje:

Kedves Második!

Na látod! Sajnos neked sem jön össze! Olyan nehéz lehet ilyenkor pozitívnak lenni!

Én egyébként is ilyen összetörős fajta vagyok!:)

És igen, attól ijedek meg,hogy hallom, milyen sokaknak nem jön a baba!

Eddig szerencsés voltam, most biztos vége lesz!

2011. ápr. 6. 14:40
 5/50 anonim ***** válasza:

Inkább pofon helyett itt egy kis virtuális csoki:) Kevésbé fáj, és tele van boldogsághormonnal:)


Fordítsd meg a gondolkodásodat: olyan sok embernek jön össze elsőre, neked miért ne jönne? És ha az átlagba tartozol, akinek a 3. hónapban jön össze, akkor is király vagy (bocsánat, királylány:D)

Élvezzétek az együttléteket, és ne azon agyalj, hogy vajon összejön-e:) Úgyis igen:D

2011. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
Én is küldök egy pofont és egy kis bíztatást!!! Pozitív gondolkodás, nem rágörcsölés, nem rákattanás!!!
2011. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

Köszi! Aúúúú! Ezt meg is kaptam!:)))

Igen, tudom, no görcs, lazítás stb. Persze,hogy tudom, de mégis valahogy,ha meghallom,hogy valaki babát vár, az első gondolat,hogy de jó neki, és mi van ha nekünk nem...

Nem tudom miért!

2011. ápr. 6. 14:42
 8/50 A kérdező kommentje:
A csoki is jó!:)
2011. ápr. 6. 14:43
 9/50 anonim ***** válasza:

Egyébként értem amit mondasz és én is így voltam vele, de addig-addig paráztam magam amíg pusztán a rágörcsölésem miatt nem sikerült a baba 2 évig. Aztán kilátásba helyeztük a lombikot vagy az inszemet és annyira megnyugodtam hogy "majd ők csinálnak nekünk gyereket", hogy spontán terhes lettem még abban a hónapban. Nem számolgattan, nem görcsöltem rá, stb...


Szóval csak óvatosan a gondolataiddal és a rástresszeléssel! ;-)


Sok sikert!

2011. ápr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

Tudtok esetleg egy fórumot, ahol lehet erről dumálni hasonló helyzetben lévő csajokkal? Mármint olyat, ami még él, tehát az utolsó bejegyzés nem februári ill. ahol be is fogad, még ha összeszokott is a banda!

Tényleg jó lenne erről dumálni!

2011. ápr. 6. 14:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!