Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok! Adjatok egy pofont?...

Csajok! Adjatok egy pofont? Nem vagyok normális?

Figyelt kérdés

Még csak az első éles hónap! De már annyira vártam, úgy izgultam. Nem tudom mi van velem,de ha meg tudom,hogy egy ismerős babát vár, vagy szül, iszonyatosan irigylem, és elkezdek parázni,hogy nekünk nem fog összejönni! Miért érzem ezt? Mert ha már két éve próbálkoznánk, akkor oké, de első hónapban? Nem tudom miért van ez?

Volt már így ezzel valaki?


2011. ápr. 6. 14:34
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

Én vagyok az extra türelmetlen. Sajnos nem nagyon figyeltem a nyák kérdést a sikeres hónapban peteérés környékén. Arra viszont emlékszem, hogy már pár nappal a nemvárt előtt erős folyás volt. Nem tudom mit jelent, ha megmarad a nyák, de igaza lehet az előttem szólónak, nem szabad letörni. Mindenki más és más teljesen különböző tünetekkel. :) Mi újság van azóta?


30/N

2011. ápr. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. A legtöbb ember itt nyilván nem szakorvos, tehát csak a saját példájára alapozva tud véleményt mondani. Nem kell mindent 100%-ig elfogadni. Írjál majd!


30/N

2011. ápr. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:

CSAJOK! Minden összeesküdött ellenem!

Én aki nagy hanggal mondtam,hogy csak akkor csinálok tesztet, ha késik, persze nem bírtam ki! Tettem is fel ma kérdést!

Szóval ez volt: A mensimnek kb. hétfő körül kellene megjönni, de lehet,hogy később egy vagy két nappal! Tegnap csak úgy délelőtt csináltam egy Lily tesztet. Egy perc múlva negatív lett, ott is hagytam. Este hazaértünk a párommal, gondoltam megnézem!

Nagyon halványan ugyan, de láthatóan volt rajta egy vékony rózsaszín csík. Elszaladt a férjem vett, két Gabrielt. Megcsináltam még este az egyiket, persze negatív.

Reggel megcsináltam a másikat, az is. Kb. 15 perc után a férjem kíváncsiságból szétszedte, mert ő állítólag nagyon-nagyon halványan bizonyos szögből nézve látott rajta valamit. Most,hogy szétszedtük már jobban láthatóan van rajta egy fehéres-rózsaszínes csík! Már ez nem annyira rózsaszín,mint a Lily-n volt, de látható! És nem csak fénynél, de annyira-annyira halvány, meg de mintha rózsaszínes lenne!

ÁÁÁÁ! Nem tudom mi van! Mi a francnak kellett tesztelnem?

2011. ápr. 13. 10:04
 44/50 A kérdező kommentje:

De biztos nincs baba, mert ilyen erős nyálkás folyásom és azt írják,hogy ez mensi előtt szokott lenni!

Bár nem értem, mert nekem olyankor vizes szokott lenni, nem ilyen nyúlós!:((

2011. ápr. 13. 10:28
 45/50 anonim ***** válasza:

Mi újság Veled? Van valami fejlemény?


30/N

2011. ápr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:
Igen!:) Eddig van 5 egész pozi tesztem! A maik már egész egyértelműek, bár már tegnap is látszott délutáni pisiből, de még nagyon halványan!:)
2011. ápr. 15. 14:18
 47/50 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!! Lehet nekem is szerencsém van, 2 nap gyenge vérzés után úgy néz ki elmúlt.
2011. ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

Mondtam vagy mondtam? :))))))))) Tök mindegy, hogy épp másnak nem volt folyása, vagy ugyanolyan folyása volt, mint Neked! Mindenki más és más! Látod nem kellett volna izgulni, de azért megértelek! Nagy-nagy GRATULA KISMAMA! :) Most már aztán no stressz! Vigyázz magatokra!


30/N

2011. ápr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:

Nagyon Köszi! Kedves vagy! Azért még kétnaponta ellövök egy tesztet,hogy erősödik-e, még nagyon az elején vagyok! Viszont számolgattunk a dokimmal telón, hogy nem hétfőre kellene nem megjönni, hanem hamarabb, vagy ma vagy holnap, mert szerinte, hamarabb lehetett pé-m, azért mutatta ki ennyire hamar. Szóval most várom, hogy elteljen a hétvége,hogy nehogy megjöjjön és tesztelgetek. De szerencsére erősödnek.

A mai tesztre mondta a férjem, hogy na végre, ez már értelmes teszt és nem kell erőltetni a szemeit!:)

Szurkoljatok!

2011. ápr. 15. 15:45
 50/50 A kérdező kommentje:
Ja és azóta is látom a gólyákat!:))
2011. ápr. 18. 15:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!