Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok! Adjatok egy pofont?...

Csajok! Adjatok egy pofont? Nem vagyok normális?

Figyelt kérdés

Még csak az első éles hónap! De már annyira vártam, úgy izgultam. Nem tudom mi van velem,de ha meg tudom,hogy egy ismerős babát vár, vagy szül, iszonyatosan irigylem, és elkezdek parázni,hogy nekünk nem fog összejönni! Miért érzem ezt? Mert ha már két éve próbálkoznánk, akkor oké, de első hónapban? Nem tudom miért van ez?

Volt már így ezzel valaki?


2011. ápr. 6. 14:34
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:

Igen, tudom! Ha hiszed, ha nem, engem már most ez nyugtat meg!:) Tudom,hogy hülyeség, de abban bízok,hogy ha Isten ne adja nem lehet simán, akkor majd lesz lombikkal!

Lehet,hogy nem jó taktika, de megnyugtat!

2011. ápr. 6. 14:55
 12/50 anonim ***** válasza:
Én nem pofont küldök, hanem biztatást: nekünk 6 évig(!) nem jött össze a baba, most pedig már 3 gyerekes anyuka vagyok! Mind természetes úton fogant. Csak nyugi, ne stresszelj, és próbálkozzatok sokat, az is termel boldogsághormont... :)
2011. ápr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:

Ha ez nyugtat, akkor tényleg ne görcsölj rá. Tényleg, mi van ha nem spontán leszel terhes, hanem lombikkal? Semmi. Ő is a ti gyereketek lesz, csak egy kicsit rögösebb röppályája lesz a gólyának! :-D


Egyébként a lombik előtt még van lehetőség gyógyszeres kezelésekre és inszeminációra is. Ez már tényleg csak a legvége a lehetőségeknek. Nyugi!!!

2011. ápr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj már! :) Ne becsüld le magad. Nem vagy kevesebb egy másik nőtől, hogy ne lehessen gyermeked. Igenis, lehet! :)
2011. ápr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
Fórum ügyben nézz körül a babaneten, anyuci.hu-n, nlc-n, babaszobán, ciklus.hu-n. Nem vagyok nagy fórumozó, csak ezek jutottak most eszembe.
2011. ápr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel ne parázz biztos sierülni fog !!! Nekem 14 évvel ezelött eg'sségügyi koplikációk miatt azt mondta az orvos magyarban hogy soha nem lehetek terhes.Tévedett.Ne idegeskedj egy hónap után .Az ïrigykedésed"megértem sokszor éreztem én i azt amit te.
2011. ápr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
Itt a fórumon többnyire olyan nők vannak, akik régóta várnak babára, de ezzel egyelőre ne foglalkozz! Sok párnak összejön 2-3 hónap alatt, legyél kicsit pozitívabb, mert így be fogsz kattanni! Nem szabad 1 hónap után rosszra gondolni! Szeressétek egymást, és élvezzétek ki a még kettesben töltött időszakot :)
2011. ápr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele az első hónapban. Nem is sikerül már 4 hónapja. Ne parázz rá.
2011. ápr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:

Köszi Csajok! Nagyon aranyosak vagytok! Megpróbálok ízi lenni!:))

Akinek meg több év után jött össze, azokat nagyon becsülöm. Csodálom a kitartásotokat! Büszkék lehetettek magatokra!

Végül is miért ne sikerülhetne akár nekünk is elsőre?

2011. ápr. 6. 15:32
 20/50 A kérdező kommentje:
Rögösebb röppálya a gólyának! Hát ezen jót nevettem!:)))
2011. ápr. 6. 15:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!