Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok! Adjatok egy pofont?...

Csajok! Adjatok egy pofont? Nem vagyok normális?

Figyelt kérdés

Még csak az első éles hónap! De már annyira vártam, úgy izgultam. Nem tudom mi van velem,de ha meg tudom,hogy egy ismerős babát vár, vagy szül, iszonyatosan irigylem, és elkezdek parázni,hogy nekünk nem fog összejönni! Miért érzem ezt? Mert ha már két éve próbálkoznánk, akkor oké, de első hónapban? Nem tudom miért van ez?

Volt már így ezzel valaki?


2011. ápr. 6. 14:34
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:

Uh!:) Hát az tényleg csoda lenne, ha sikerülne és még ketten is lennének!:)

Hát csajok! Most akkor szurkoljatok,hogy kibírjam valahogy ezt a két hetet!:)

2011. ápr. 7. 12:48
 32/50 anonim ***** válasza:
Ok! Én drukkolok és küldöm a gólyá(ka)t felétek! :-D
2011. ápr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:

Köszi!:) Jöhetnek, várom őket szeretettel!:)

Neked és a családodnak jó egészséget, boldogságot kívánok!

2011. ápr. 7. 13:02
 34/50 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen, neked is hasonló jókat kívánok.


Ja, egyébként ha látod azokat a gólyákat, küld őket felénk is, mert "kistesóra gyúrunk" és ez az első éles hónapunk nekünk is. (Már a 36. ciklusnap és még semmi mensi, bár a tesztek is negatívak :-()

2011. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:

Ok! Küldöm arra is!:)

Na, akkor hajrá! Én most megfogadtam,hogy a nemvárt mensim előtt egy tesztet sem lövök el. Max. aznap, amikorra nem várom!:) Remélem ki is bírom! Ill. csak akkor tesztelek hamarabb, ha lesz valami nagyon egyértelmű babás jel!:)

2011. ápr. 7. 13:15
 36/50 anonim ***** válasza:

Hát akkor sok kitartást kívánok, nekem az akaraterőm nulla ezen a téren. :-)

Még egyszer sok sikert és drukkolok! Azért majd írd meg ha sikerült a baba és sikeres volt a drukkolásom. ;-)

2011. ápr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

A 31 hetes kismama vagyok. :) Annyit tennék hozzá, hogy a teszttel én nagyon óvatos voltam, inkább meg sem próbáltam, mert első hónapban is 4 napot késett a mensim. Nekem az egy világcsapása lett volna, ha teszem azt tesztelek és másnap megjön. Én először a kimaradás utáni 5.napon próbálkoztam. Remegett kezem lábam, csak erre emlékszem. :D Aztán mikor fél perc alatt két csík lett, negyed órát mászkáltam fel-le a lakásban, mint valami szélütött. Meg sem tudtam szólalni. :) Csak úgy cikáztak a fejemben a gondolatok. Így utólag nagyon szép emlék maradt/marad. :)


Kitartást Nektek!

2011. ápr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:

Köszi!

Lehet, hogy én is várni fogok,mert nekem meg nem teljesen szabályos a ciklusom. 29-32 nap között ingázik!

2011. ápr. 7. 14:15
 39/50 A kérdező kommentje:

Hát csajok!

Tudom, hogy megígértem, hogy nem foglalkozom vele, de most elkeseredtem.

Már elvileg pár napja meg volt az ovum, de még mindig van nyákom. Nem tojásfehérjés, de csúszós. Ilyen se nem vizes, se nem krémes, és most azt írták,hogy akkor lehet,hogy nincs peteérésem!:((( Nagyon elszomorodtam!

2011. ápr. 9. 11:48
 40/50 anonim ***** válasza:
ne szomorkodj! azóta hogy haladsz, van valami tüneted?
2011. ápr. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!