Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok! Adjatok egy pofont?...

Csajok! Adjatok egy pofont? Nem vagyok normális?

Figyelt kérdés

Még csak az első éles hónap! De már annyira vártam, úgy izgultam. Nem tudom mi van velem,de ha meg tudom,hogy egy ismerős babát vár, vagy szül, iszonyatosan irigylem, és elkezdek parázni,hogy nekünk nem fog összejönni! Miért érzem ezt? Mert ha már két éve próbálkoznánk, akkor oké, de első hónapban? Nem tudom miért van ez?

Volt már így ezzel valaki?


2011. ápr. 6. 14:34
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
A párom már gólyát akar lőni, hátha leesik egy gyerekkel XD (A 4 hónapja próbálkozó)
2011. ápr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:

:)))

Én láttam már kettőt is! Épp tegnap! Az egyiket arra küldöm felétek!

De szerintem ne lőjjétek le, csak szimplán hassatok a lelkére!:)

2011. ápr. 6. 15:44
 23/50 anonim ***** válasza:
Köszi :)) A kerti díszgólya is számít? Mert akkor láttam egyet :D
2011. ápr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:

Akár az is!:)) Az legalább nem mozog!:)

De tényleg, mi még röhögtünk is a férjemmel,hogy van esélyem ikerterhességre, és két gólyát láttam!:)))) Hát akarok én babát, de egyből kettőt...! Hát persze,hogy azt is!:)

2011. ápr. 6. 15:58
 25/50 anonim ***** válasza:

tessék elkerülni ezt a honlapot! :)

és semmi fórum, meg ilyenek..

gólyákat nézni, békákat lesni. az a helyes cselekedet :D

2011. ápr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hú, ha tudnád hányszor gondoltam már rá, hogy leregisztrálok. Csak közben azért jó sorstársakat is találni, akiknek szintén ez az első hónap stb. Meg ugye ott a többi téma, sok hasznos választ kaptam már!:)

De ígérem, mától csak gólyákat és békákat kergetek!:))

2011. ápr. 6. 16:23
 27/50 anonim ***** válasza:

Szia! Én maximálisan megértelek. Annyira borzasztóan türelmetlen ember ritka a földön, mint amilyen én voltam. Első hónap nem volt sikeres. Nagyon összeroskadtam, holott tudtam nincs miért. Ültem otthon, gondolkodtam, és rájöttem, hogy sokak szerint az átlag 4-6 hónap kb. Hát mondom fene vigye nekünk még bőven van időnk. Ha begolyózok (márpedig az jött volna), akkor az a munkámtól kezdve a kapcsolatig, mindent tönkre tett volna. Ahogy ezt átgondoltam, utána megbeszéltem Babócával, hogy majd jön ha Ő jónak látja. Tudtam, hogy Ő úgyis tudja mikor lesz a megfelelő időpont. Másra koncentráltam, maradtak a kellemes együttlétek. Mit tesz isten....következő hónapban érkezett a gólya :)))))))))). Remélem sorstársak leszünk. Ma már 31 hetes vagyok. Talán hihetetlen, de belül magamban mindig reméltem, hogy júniusi Baba lesz, és összejött. :) Próbáld te is átgondolni, hogy hatna ki az életedre a türelmetlenség, az állandó nem odafigyelés. Csak egy ötlet, talán segít.

Nem feladni kell, csak türelem, és bizalom a csodában.

Szorítok!


30/N

2011. ápr. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:

Köszi!

Már én is haladok!:) Tegnap el akartam lőni még egy ovutesztet,hogy megnézzem hogy állok! DE NEM! Kibírtam! Úgy voltam vele,hogy nem tök mindegy, mikor van ovum! Egyébként együtt vagyunk 2-3 naponta, szóval valahogy majd sikerül!:) Büszke voltam magamra! Ma már tényleg nyugodtabb vagyok!

Neked gratulálok a babához! Kívánom,hogy legyen hosszú, boldog életetek!

2011. ápr. 7. 08:37
 29/50 anonim ***** válasza:
Legyél is büszke, tudom, milyen nehéz megállni :) én sem számolok mostmár semmit, nem mérek hőt, semmi :) -a gólyalövős - :)
2011. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:

A "gólyaröppályás" vagyok. Saját példa: 2006-ban két gólyát látott a szomszédunk a házunk felett, még fel is hívott hogy nem vagyok véletlenül terhes ikrekkel, mert két gólya repült el felettünk. Mondtam hogy nem tudok még egy babáról sem, nemhogy kettőről. Aztán kb. 1 hét múlva nem jött meg és az uh-n kiderült hogy két baba lakik a pocakomban.


Szóval azért óvatosan azokkal a gólyákkal, pláne azokkal akik csapatosan járnak! :-D

2011. ápr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!