Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Adjatok légyszi...

Lányok! Adjatok légyszi tanácsat! Ha babás vagy, a mensi esedékességekor görcsölhetsz?

Figyelt kérdés
Szóval 28-30 napos a ciklusaim. Ma vagyok 28. napon és hajnalban arra ébredtem, hogy görcsölök. Rohantam ki a wc-re mert ilyenkor, ahogy leülök, mindig ömlik belőlem. Hát nem jött semmi. A görcsökre én 2 cataflamot szoktam bevenni és akkor kb. 1 óra alatt elmúlik, most csak egy advilt vettem be és nagyon hamar elmúlt. Aztán hajnal óta jött ki belőlem egy kevés vér, de semmi több. Mi lehet ez? Az elmúlt héten sokat volt hányingerem, és múlt héten nagyon szúrkált a méhem is.
2011. okt. 11. 09:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
Hát ha pecsételö vérzés volt az lehet a beágyazodás jele is de az is lehet hogy eztán fog megjönni!!Védekeztél vagy nem??vagy egyáltalán szeretnéd ezt a babát??
2011. okt. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
megszakítással védekezünk, mert 2-3 hónap múlva szeretnénk nekiállni rendesen, de nagyon örülnénk, ha már itt lenne :) de nekem mindig egyből ömlik, ilyen még soha nem volt...
2011. okt. 11. 09:56
 3/13 anonim ***** válasza:
ha esélyes hogy baba van a dologban akkor ne kapkodjál be csak ugy gyógyszereket mert mint tudod rengeteg gyógyszert nem is lehet szedni terhességkor!
2011. okt. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát ezt akár én is kérdezhettem volna. Dettó ugyanez. Görcsöl, pici barnás vér. És mindig pénteken jön meg már lassan 5 éve órára pontosan is.

Bárcsak igaza lenne az elsőnek a beágyazódás miatt. Mi 7 napja voltunk együtt.

Persze nevedben nem beszélhetek, nem tudom te örülnél e vagy sem :) Én reménykedek, bár tuti megint nem lesz babás hónap. Elég pesszimista vagyok már.

2011. okt. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nekem nem görcsöl a hasam, nem érzek semmit. most voltam wc-n és semmi, nem értem... a cicim pedig még fáj
2011. okt. 11. 10:22
 6/13 anonim válasza:
Kedves kérdezö azt irtad 28-30 napra jön meg és a 28. napon vagy akkor még elvileg van 2 nap esélyesnek rá!!nem mindig egyformán vannak a dolgok mert a szervezetünk se egy beidomitott gép!
2011. okt. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
az tuti :) de rájöttem, hogy ez még csak a 27 napom. Legsűrűbben pedig a 29. napra szokott megjönni, de sosincs előtte se barnázás, semmi, csak elkezdek ömleni, ezért furi most
2011. okt. 11. 10:38
 8/13 anonim válasza:
mondom vagy a beágyazodás jele vagy csak egy kis hormon keveredés..de mindenképp ird meg mi lett a végeredmény kiváncsi vagyok és ha babát szeretnél akkor drukkolok....
2011. okt. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
megírom, köszi :) ma veszek tesztet és ha holnap még mindig semmi, vagy csak ilyen kevés megcsinálom. elvileg 30.-án volt peteérésem, szóval időben simán lehet beágyazódás. De az járhat vérzéssel? nem friss vér volt, inkább egy nagyon kevés alvadt vér
2011. okt. 11. 10:50
 10/13 anonim válasza:
nekem is pecsételö vérzésem volt és akkor már terhes voltam inkább ilyen barnázás!!De ha nagyobb darab alvadt vér jön ki az se jo mert akkor meg vetélés lehet!!De viszont ott görcsölnél is nagyon!!na megy az igzi...
2011. okt. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!