Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Adjatok légyszi...

Lányok! Adjatok légyszi tanácsat! Ha babás vagy, a mensi esedékességekor görcsölhetsz?

Figyelt kérdés
Szóval 28-30 napos a ciklusaim. Ma vagyok 28. napon és hajnalban arra ébredtem, hogy görcsölök. Rohantam ki a wc-re mert ilyenkor, ahogy leülök, mindig ömlik belőlem. Hát nem jött semmi. A görcsökre én 2 cataflamot szoktam bevenni és akkor kb. 1 óra alatt elmúlik, most csak egy advilt vettem be és nagyon hamar elmúlt. Aztán hajnal óta jött ki belőlem egy kevés vér, de semmi több. Mi lehet ez? Az elmúlt héten sokat volt hányingerem, és múlt héten nagyon szúrkált a méhem is.
2011. okt. 11. 09:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
meg gondolom akkor ömlenék, nem kijönne 1-2 pici darab...
2011. okt. 11. 10:59
 12/13 anonim válasza:
Hát nekem már az is volt sajnos és elöször csak vérzel meg görcsölsz meg akkor élénk piros vér jönne és utána meg nagy darabokba jönne ki alvadt vér de ez mondom nagy görcsel jár meg egyfeszt vérzel!!!
2011. okt. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Fejlemény?
2011. okt. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!