Gyógyszer abbahagyása után mennyi idő múlva lettetek terhesek?
Figyelt kérdés
Sziasztok!
Kíváncsi vagyok, hogy gyógyszer abbahagyása után kinek mennyi idő után sikerült a baba. Kérlek kort is írjatok!
Én idén leszek 26 éves és van már egy mindjárt 4 éves kislányom. Most döntöttünk úgy, hogy szeretnénk még egy gyermeket. Eddig tapasszal védekeztünk, következő hónapban már nem ragasztok. A kislányom a 2. hónapban sikerült anno.
ma 11:46
1/4 anonim 



válasza:





9év gyógyszer után első hónapban.
Aztán szoptatás alatt újra gyógyszert szedtem, 1 évig. Az hazavágta a hormonrendszerem. 6hónap után lettem terhes, el is vetéltem. Utána 4 hónap kellett, ő meg is született.
2/4 anonim 



válasza:





2.5 év szedés után 1.5 év volt, mire teherbe estem.
Erős hormonzavarom lett a tabletta abbahagyásakor. A szedése előtt pontos ciklusom volt, nem volt semmi problémám!
3/4 A kérdező kommentje:
1-es: kémiai terhesség volt vagy “rendes” vetélés? Sajnálom!
ma 13:11
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!