Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön meg a menzeszem?...

Miért nem jön meg a menzeszem? Kérlek adjatok tanácsot!

Figyelt kérdés
December 17-én volt meg utoljára a menzeszem, az is a Duphaston abbahagyása miatt volt. Azóta nem jelentkezett. A tesztek negatívak ... Nemrég volt egy cisztám,de december végén az orvosom azt állította ultrahang alapján, hogy visszahúzódott ...A párommal babát szeretnénk ... Mit gondoltok mi bajom lehet??
2011. febr. 6. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Hány tesztet csináltál?

Negatív teszt lehet téves.

De sajnos benne van a pakliban az is, hogy éppen egy új ciszta növekszik benned.

Őszintén remélem, hogy csak a teszt téved!

2011. febr. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez nálam tökéletesen így volt, ahogy Te leírtad. Abbahagytam a gyógyszert és az teljesen bezavart, nem jött meg vagy 2 hónapig, aztán a doki felírt Duphastont, ami ugyan meghozta, de aztán ugyanúgy nem jött meg. Nekem is cisztám lett belőle, Ami ált. akkor alakul ki, ha a tüszőből nem tud kilökődni a petesejt. Ez alakul aztán át cisztává, de ettől nem kell tartani, mert a köv. mensivel távozni szokott általában. Azért nem jön meg a mensid, mert nincs ovulációd. Az ovu. elmaradásának a hátterében pedig hormonprobléma állhat. Általában ez sárgatest/progeszteron elégtelenséget jelent, amit vérvétellel lehet igazolni. Nem ártana neked egy teljes hormonvizsgálat!

9 hónapos kisfiú anyukája

2011. febr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm az eddigi válaszokat! Nagyon sok tesztet csináltam már és mindegyik negatív volt és a terhességet sem vélem magamon felfedezni. Én is úgy gondoltam, hogy talán peteérésem sincs ... Február 22-ére kaptam időpontot Pécsre. Hát kíváncsi vagyok mit fognak mondani... Már csak remélni tudom, hogy ott nem sza*ják le az ember fejét mint ott ahova eddig jártam ...

2011. febr. 7. 17:00
 4/10 A kérdező kommentje:
11:45-ös válaszoló szerinted mit fognak csinálni velem? Vagyis inkább úgy kérdezem, hogy veled mi történt azután, hogy a Duphaston után sem jött meg? Mert kísértetiesen hasonló a problémánk ... Vagyis neked már van babócád, nekünk sajnos még nincs ... Gratulálok hozzá!
2011. febr. 7. 17:07
 5/10 anonim ***** válasza:
11:45-ös válaszoló vagyok. A Duphaston után átmentem egy jobb, normális orvoshoz, aki végre nemcsak gyógyszerekkel tömött, hanem megpróbálta kideríteni,h mi is a problémám. Enyhe PCO szindrómám van/volt. Ezt hormonvizsgálatokkal+cukorvizsg.+folyamatos UH igazolta.Nyugodta kérdezz még,ha szeretnél.
2011. febr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm, hogy ilyen segítőkész vagy! Én is elmegyek egy másik dokihoz, de sajnos csak 22-ére kaptam időpontot. Abba a városba ahova eddig jártam sajnos magasról sza*nak az emberre. Tudod mit mondott a doki? Hogy várjunk hónapokat, majd a szervezet magától megoldja. Hogy lehet ilyen hülyeséget mondani! Dehogy oldja meg! Változatlanul nem jött meg december 17. óta, és nem úgy néz ki mintha meg akarna ... Neked mennyi idő után lett babád?

2011. febr. 8. 22:20
 7/10 anonim ***** válasza:
3 év. Elég hosszú idő, :-( de százszorosan megérte!!!
2011. febr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Uhhh ... az jó sok ... :( Tudod mi jutott az eszembe? Az, hogy mikor kaptam a Duphastont és az abbahagyás után "megjött" akkor a menzeszem után vissza kellett mennem az orvoshoz, hogy megnézze mi lett a cisztámmal. Kb 3 percet voltam bent a rendelőben. Gyors megnézte ultrahanggal azt mondta felszívódott és ennyi mehetek. De nem kaptam leletet. A nagy hirtelenségben már csak az autóban fordult meg a fejemben, hogy most nem is kaptam semmiféle leletet. Lehet nem is szívódott fel a cisztám? Csak kammerolt, hogy húzzak el ... Szerinted? Köszi, hogy mindig válaszolsz! Aranyos vagy!
2011. febr. 9. 20:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hazudott és tényleg eltávozott a ciszta, mint már mondtam ez a soron köv. mensivel szokott távozni. Lelet? Hát nekem sem adott mindig, de én ezt a dokit ott is hagytam, csak a pénzre hajtott és a problémám igazából nem is érdekelte. Átmentem egy nagyon jó dokihoz, aki jártas a PCO-ban. Ő segített nekem.
2011. febr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked a segítséget! Aranyos vagy! Jövő hét kedden megyek orvoshoz Pécsre akkor megtudom, hogy mi a helyzet velem! Kérlek szoríts nekem! Szép estét!
2011. febr. 16. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!