Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett már rögtön menzikor...

Lehetett már rögtön menzikor peteérésem? Adjatok tanácsot, kérlek!

Figyelt kérdés
Március 9 - én jött meg utoljára, máskor mindig öt napig tart, de most csak az első napon volt erős, majd két nap múlva el is múlt. Pár napra abbamaradt ugyan a mellfeszülésem, de nem sokáig, mostanra pedig annyira érzékeny, hogy már három éjszaka nem esett jól hason aludni, pedig ilyen csak a menzi előtti éjszaka szokott lenni. A hőm szintén magasan van fenn. Szerintetek lehetek terhes? És mikor lenne érdemes tesztelnem? Korábban mindig 35 naposak voltak a ciklusaim, de januárban szedtem premenset, azóta 30 napra jön meg. Most vagyok elvileg a ciklusom felénél, várjak most a teszttel még bő két hetet, amíg meg kellene jönnie, vagy szabad tesztelnem már?
2011. márc. 28. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én helyedben megpróbálnék tesztelni. Ha negatív, akkor 1 hét múlva újra próbálkoznék teszteléssel, és ha az is negatív, akkor elmennék orvoshoz, ő valamit addig már biztos tudna mondani neked.
2011. márc. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia, én is így vagyok most, márc 13-án volt meg utoljára viszont már 3 db + tesztem van, remélem hihetek neki. Jövőhéten megyek nőgyogyászhoz és remélem ott is ezt látják :) Szorítok neked!
2011. márc. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
én tesztelnék, már most azonnal, vagy legkésőbb holnap reggel. nagyon gyanús a dolog. írd meg, mi lett az eredmény!
2011. márc. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem ez olyan hihetetlen lenne... :) Nagyon vágyom rá,de félek a kudarctól, ezért gondoltam, hogy még várok egy pár napot... de lehet, hogy akkor megpróbálom...

16.18 neked is gyanús volt a dolog? mikor teszteltél először? Bárcsak igaz lenne!

2011. márc. 31. 19:10
 5/6 anonim válasza:
igen nekem is gyanus volt, elkezdett nagyon feszülni és érzékeny lenni a mellem, ezért csináltam egy 25-ös érzékenységűt azon halvány pozitiv, rá 2 napra 10-es érzékenységű jól látható, majd csináltam mégegy 25-öst és már azon is sokkal erősebb lett, én már nagyon vágyom hogy igaz legyen amit látok :) Szorítok neked!
2011. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem előző ciklusomban 36,7 ről felment a mensi időszakában 36,9 re majd 6 nap késés után megjött aznap leesett 36,2 re a hőm kerek egy napot volt lent azóta megint 36,6- 36,7 én se tudom mi lehet ez de nekem már votl 2 negatesztem egy a késés után egypedig a hőleesésnél
2011. ápr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!