Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetett barátnőm?

Teherbe eshetett barátnőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 2éve hogy együtt vagyok barátnőmmel ő 19,én 22 éves vagyok.Amikor elkezdtünk szeretkezni még védekeztünk de azóta azt mondja megbízik bennem de nem szeretne anti tabit szedni mert azt mondja nem vagyunk ahoz eleget együtt(hetente 2-3)és nem akarja megterhelni a szervezettét és gumiban nem szereti mert úgy jobb neki.Immár 1éve nem védekezünk és nem volt hál istennek semmi.De most lehet beütött a krak mert ma(aug 10)szeretkeztünk egymás után 3szor és amikor először csináltuk "lehet" de nem vagyok 100%biztos benne hogy "csurrant" bele egy pici anyag.Mert akkor élveztem el amikor ...kivettem...de lehet ment bele egy pici de akkor nem figyeltem fel rá.És rá kb egy órára másfél órára amikor elkezdtük a 3dik menetet akkor vettem észre,hogy "ki-csöppent" belőle "valami" meggyőződésem szerint sperma az állaga és színe szerint de a szaga úgy mond nem hasonlított rá(amilyen az enyém szokott lenni)guggolás közben cseppent ki amúgy belőle.Ő szerinte nem sperma szerintem 85%,hogy az.És mondtam neki,hogy menjünk el dokihoz és irasunk ki 72 órás tablettát.De ő nem akar mert nem akarja megterhelni, a szervezettét!Azt javasoltam neki,hogy tűz forró vízbe üljön bele és az segíthet talán én legalábbis ezt hallottam.Ő minden kép egy terheségi tesztet akar venni mondta hogy van olyan is ami 1nap után kimutatja már.De ugye abortuszt se akarok neki mert az a legrosszabb és egyértelműen ő se szeretné!

Azt hiszem ennyi.Előre is köszönöm válaszotokat,és megértéseteket.


2009. aug. 10. 21:53
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos infókat igyekszem megfogadni őket.

Akit érdekelt,hogy mi lett a vége ma rá egy napra fel hajtottam minden dokit és minden gyógyszertárast az az sok lessz a teló számlám nah mind1 bnőm 3ig melózik nőgyógyászi rendelések erre fele fél 2ig vannak e mellet még van 3 nődoki de oda "vidékieket" nem fogadnak.Így ahol élek egy kis faluban.(nevét nem akarom mondani)Ott sikerült meg egyeznem a gyógyszerész nénivel hogy recept nélkül adjon már egy 72órásat tablettát.Mert nem tudtok volna sehogy se megoldani...és igy sikerült megyek majd be bnőm elé és megmondom neki,hogy tessék bevenni most az egyszer ki lehet bírni a többi alkalommal meg védekezünk NORMÁLISAN!!!Még egyszer kössz mindenkinek.Tényleg sokat segítettetek!!!Hali

2009. aug. 11. 13:06
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!