Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetett barátnőm?

Teherbe eshetett barátnőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 2éve hogy együtt vagyok barátnőmmel ő 19,én 22 éves vagyok.Amikor elkezdtünk szeretkezni még védekeztünk de azóta azt mondja megbízik bennem de nem szeretne anti tabit szedni mert azt mondja nem vagyunk ahoz eleget együtt(hetente 2-3)és nem akarja megterhelni a szervezettét és gumiban nem szereti mert úgy jobb neki.Immár 1éve nem védekezünk és nem volt hál istennek semmi.De most lehet beütött a krak mert ma(aug 10)szeretkeztünk egymás után 3szor és amikor először csináltuk "lehet" de nem vagyok 100%biztos benne hogy "csurrant" bele egy pici anyag.Mert akkor élveztem el amikor ...kivettem...de lehet ment bele egy pici de akkor nem figyeltem fel rá.És rá kb egy órára másfél órára amikor elkezdtük a 3dik menetet akkor vettem észre,hogy "ki-csöppent" belőle "valami" meggyőződésem szerint sperma az állaga és színe szerint de a szaga úgy mond nem hasonlított rá(amilyen az enyém szokott lenni)guggolás közben cseppent ki amúgy belőle.Ő szerinte nem sperma szerintem 85%,hogy az.És mondtam neki,hogy menjünk el dokihoz és irasunk ki 72 órás tablettát.De ő nem akar mert nem akarja megterhelni, a szervezettét!Azt javasoltam neki,hogy tűz forró vízbe üljön bele és az segíthet talán én legalábbis ezt hallottam.Ő minden kép egy terheségi tesztet akar venni mondta hogy van olyan is ami 1nap után kimutatja már.De ugye abortuszt se akarok neki mert az a legrosszabb és egyértelműen ő se szeretné!

Azt hiszem ennyi.Előre is köszönöm válaszotokat,és megértéseteket.


2009. aug. 10. 21:53
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
81%

Pedig egy jópáran próbáltak már Neked itt utalgatni, hogy mi lehet a dolog hátterében...

Állj a sarkadra végre, elvégre is Te vagy a férfi a háznál...

Olyan nincs hogy se gumi, mert neki nemjó, se tabi mert nem akarja terhelni a szervezetét, se 72 órás tabi, ha baj van. A nőgyógyász meg égő...

Ne legyél ennyire vak, mert előbb apuka leszel, mint ahogy felszáll a rózsaszin köd....

2009. aug. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
74%

Én értem, de nehogy a sok csiszolódás alatt becsússzon egy babóca...

Ehhez tényleg fel kell nőni! És nem holnap, egy év múlva, vagy 2 év múlva! A szex velejárója a védekezés amennyiben nem akartok babát. A szexuális élet megkezdésével rögtön ott kell lenni a felelősségtudatnak is. És egyből! Nem pedig előbb szex, utánna felelősség..

2009. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
74%
Igaz. inkább előre tessék gondolkozni, minthogy utólag már késő legyen...
2009. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 A kérdező kommentje:

Persze én gondolkoztam de ő megunta igaz én vagyok férfi de te mit tennél ha jobban szeretsz egy srácot/csajt.

Persze nem akarok MÉG babát.De biztos,hogy ő se tudom egy ember öltő nem elég,hogy meg ismerj egy embert én se mondom,hogy 100%osan ismerem de ennyire igen!

2009. aug. 10. 22:40
 45/61 A kérdező kommentje:
Akarom mondani mindenél jobban.
2009. aug. 10. 22:40
 46/61 anonim ***** válasza:
74%

tudod mit?

szerintem nem teljesen akarod érteni h a barinőd felelőtlen. Véded nyilván,mivel szerelmes vagy belé...de

miután ebből valahogy kimásztok, javaslom vedd kezedbe az irányítást védekezésben, és akárhogy könyörög HÚZZ FEL GUMIT, ÉS LE NE VEDD SEMMI PÉNZÉRT! Gumi nélül hozzá se kezdj a szexhez...

2009. aug. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
100%

Hú, de gáz.


Nem akar nőgyuszihoz menni, mert ciki. Nem akar védekezni, nem tudja, mikortól mutatja ki a terhességet a teszt... Mit tud ez a nő egyáltalán??? Nő vagyok, de helyette szégyellem magamat.


Ha szexelni nem ciki, akkor a nőgyőgyász meg a védekezés se legyen az. Nőjünk már fel, kérem szépen.


Jó nagy szerelem lehet, ami téged ennyire elvakít. Aztán amikor majd felébredsz, nagy lesz a koppanás. Borítékolom.


Először is: a szexszel együótt jár évente a nőgyógyász. KELL, MUSZÁJ, NINCS APELLÁTA. He kell, kézen fogod és te magad viszed be. Lehet, hogy őt nem érdekli a rák, majd csak akkor, amikor haldokolni fog, vagy kiveszik a belső nemi szerveit miatta... akkor majd érdekelni fogja. ha neked lennék, megmondanám neki, hogy addig NINCS SZEX, amíg el nem megy az orvoshoz, és nem védekezik normálisan. Addig Marok Marcsa van neked, neki meg egy nagy semmi.


Másodszor: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb.. Csak néhány példa arra, hogy "időben kihúzom" meg "vigyázok", és ebből hány gyerek született. 100nőből, aki megszakítással védekezik, évente 35 teherbe esik. Puszta mázli, hogy a barátnőd eddig a maradék 65%-hoz tartozott.


Harmadszor és utoljára: amíg a barátnőd nem nőtt fel teljesen, ne vállaljon gyereket. Ne tegyen rosszat vele, szegény kicsivel, hogy ilyen felelőtlen anyja legyen...


Bocs a nyers őszinteségért.

2009. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
87%

Legyen csak abortusza!!

Tudja meg milyen is az!Majd utánnak védekezik mint a kisangyal!

2009. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 A kérdező kommentje:
Ezután biztos,hogy úgy lessz vagy így vagy úgy de védekezünk én nem akarok ilyen "streszt".Mondtam is neki,hogy nem lesz kec-mec csak ezt az egyet úszuk meg de megfogjuk holnap elrángatom a dokihoz megyünk iratunk 72órást beveszi és késsz utána meg elbeszélgetek vele pöppet erről...
2009. aug. 10. 22:44
 50/61 A kérdező kommentje:
Nem baj,hogy nyers voltál de legalább ősszinte és köszi a linket.
2009. aug. 10. 22:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!