Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetett barátnőm?

Teherbe eshetett barátnőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 2éve hogy együtt vagyok barátnőmmel ő 19,én 22 éves vagyok.Amikor elkezdtünk szeretkezni még védekeztünk de azóta azt mondja megbízik bennem de nem szeretne anti tabit szedni mert azt mondja nem vagyunk ahoz eleget együtt(hetente 2-3)és nem akarja megterhelni a szervezettét és gumiban nem szereti mert úgy jobb neki.Immár 1éve nem védekezünk és nem volt hál istennek semmi.De most lehet beütött a krak mert ma(aug 10)szeretkeztünk egymás után 3szor és amikor először csináltuk "lehet" de nem vagyok 100%biztos benne hogy "csurrant" bele egy pici anyag.Mert akkor élveztem el amikor ...kivettem...de lehet ment bele egy pici de akkor nem figyeltem fel rá.És rá kb egy órára másfél órára amikor elkezdtük a 3dik menetet akkor vettem észre,hogy "ki-csöppent" belőle "valami" meggyőződésem szerint sperma az állaga és színe szerint de a szaga úgy mond nem hasonlított rá(amilyen az enyém szokott lenni)guggolás közben cseppent ki amúgy belőle.Ő szerinte nem sperma szerintem 85%,hogy az.És mondtam neki,hogy menjünk el dokihoz és irasunk ki 72 órás tablettát.De ő nem akar mert nem akarja megterhelni, a szervezettét!Azt javasoltam neki,hogy tűz forró vízbe üljön bele és az segíthet talán én legalábbis ezt hallottam.Ő minden kép egy terheségi tesztet akar venni mondta hogy van olyan is ami 1nap után kimutatja már.De ugye abortuszt se akarok neki mert az a legrosszabb és egyértelműen ő se szeretné!

Azt hiszem ennyi.Előre is köszönöm válaszotokat,és megértéseteket.


2009. aug. 10. 21:53
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
88%

Igen, lehet. (ez kb a 1200.-ik ilyen kérdés, de nem baj, Neked is leírom, személyre szabottan, hátha sikerül megértened, mennyire nyomorékok vagytok. 22 éves vagy, nem kisgyerek, hogy lehet ennyi ésszel élni?)


Hallottuk már, hányan lettek az előváladéktól terhesek, de megint meg kell kérdezni, nem lehet használni a keresőt, igaz?


Elég éretlen és gyermekes gondolkodású a barátnőd. Aki ennyire szerencsétlen (értsd: hülye), hogy nem képes elmenni orvoshoz és az ő szájából hallva meggyőződni arról, hogy a harmadik generációs, alacsony hormontartalmú fogamzásgátlók nem terhelik meg a szervezetét, az vessen magára. Nem tudom sajnálni, Téged viszont igen! Szerintem lépj le a leányka mellől, ne rontsa el a fiatal életedet egy véletlenül becsúszott, rossz döntéssel. Ez az egész azonban a kettőtök hibája. Öregem 22 éves létedre nem lehetsz ennyire sötét!!


Hiába vesz terhestesztet, az csak az elmaradt mensi 3 napjától mutatja ki. Ha még benne vagytok a 72 órában, akkor azonnal, de azonnal (!) cipelje el a valagát a "drágalátos" egy orvoshoz és többet ne pampogjon! Komolyan hogy lehettek ennyire ostobák? Az ilyenek legyen tabu a szex!

2009. aug. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
53%
Ez hogy lehetne mázli?Mi már 3 éve naptári és óvszerrel védekezünk és figyeljük a nyákom állapotát és nem lett eddig baba!Ez nem szerencse!
2009. aug. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
88%

"de oda se szeretne menni mert "égő" "


Nem szerti gumiban, nem terheli a tablettával a szervezetét, nem veszi be a 72 órást, nem akar abortuszt, égő elmenni nőgyógyászhoz... Biztos, hogy 19 éves és nem 9? Ha ennyire nem akar semmit, akkor lehet, hogy szex helyett néha beszélgetni is kellene.

2009. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
60%

Akár mikor kiveheted, de a szex elején lehet előváladékod, ami tartalmaz petesejteket, és már meg is van a baj!!

Ez nem más csak mázli hogy eddig nem maradt terhes.Ez az előváladék dolog pedig igen komoly.10ből-6 szexnél minimum van!Mond neki hogy csinálja az elején szájjal, és észre fogja venni hogy szinte mindig van!

2009. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
75%
Ja és amúgy 3x egymás után? Szerinted a kis bögyörődben nem marad cucc ami belejuthatna akár a második alkalommal??? Nem ugye? Látom nem vágod a biológiát...
2009. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a gyors és hasznos válaszokat.Mondtam neki ezután nincs mese nem érdekel,védekezünk ha igy ha úgy.Gyereket biztos nem akar 100%!!!Peteérése július 29én volt.
2009. aug. 10. 22:08
 17/61 anonim ***** válasza:
85%

a 22:02es vagyok ismét...(az utolsü válaszoló)

Oké h a 72órás nem a tuti, de már késő másféle fogamzásgátlót feliratni...gyakorlatilag ez az utolsó esélyetek h megússzátok, utánna legfeljebb a jó szerencsére bízhatjátok magatokat, és a jó Istenre...szóval TIK-TAK...ketyeg az óra, ismétlem ne húzzátok az időt sokáig,mert még ez az esély sem lesz ha lecsúsztok róla

2009. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
81%

"Mi már 3 éve naptári és óvszerrel védekezünk "


Óvszerrel, de ők azzal sem. A naptármódszer akkor működhet, ha a nőnek halálpontos a ciklusa és nagyon ismeri a testét, és ha nem tragédia, ha mégis becsúszik az a baba. De ha óvszerrel kiegészítitek, akkor az nem mázli, hanem védekezés, ez teljesen más eset.

2009. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
81%

Hiába mentek holnap dokihoz, semmit nemfog látni!!!!!!!!!!!

Nem érted hogy még be sem ágyazódott???????

A szexhez volt esze, ezekhez a dolgokhoz nem??Biztos 19 éves?Gyereket akar!Ha ennyire ellenez mindent, csak a szexet nem!

2009. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon gyerek még a barátnőd, függetlenül a korától...
2009. aug. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!