Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetett a barátnőm?...

Teherbe eshetett a barátnőm? Nagyon Sürgős!

Figyelt kérdés
Egy hete a barátnőmmel pettingeltünk, én mentem el előszőr (óvszerbe), majd kb egy óra múlva ő. De ezután egy kicsit beraktam a péniszemet a hüvelybe, de csak egy picit, még a makk sem volt benn egészen. Miután elmentem felöltöztem, és a boxertől teljesen megszáradt a péniszem. Lehetséges hogy teherbe esett?
2009. szept. 10. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószinű. De tudod az ördög és az előnedv sosem alszik.

Amúgy ezt nem értem, hogy minek rakosgatod be csak eddig meg addig. Minek pettingeltek óvszerben? akkor kéne mikor berakod neki.

2009. szept. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én még attól is teherbe esek, ha rámnéznek, azt mondom, igen. Vegyetek tesztet!
2009. szept. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
vettünk tesztet, de csak a menstruáció utáni napon lehet használni. az még két hét. Én addig megőrülök. De ugye nincs nagy esély rá!?
2009. szept. 10. 18:57
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Szia! Ugyan dehogy terhes :) Maguktól nem tudnak oda felmászni a spermák, szükségük van arra a lendületre, amely egy férfinél az orgazmussal társul, tehát az esély egyenlő a nullával :) Nyugodjatok meg.
2009. szept. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Húúú, végre egy megynyugtató mondat. Nagyon köszönöm, hidd el millió tonnás kő esett le a szívemről.

Köszönöm

2009. szept. 10. 19:03
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Kedves előttem író, éppen 9. hós terhes vagyok, nem történt ejakuláció. Még az előváladéktól is teherbe lehet esni. Az én terhességemre is 0 esély volt. Vagyis picit több, mint 0.
2009. szept. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon szívesen :) A szexre azt szokták mondani a nőgyógyászok, hogy az élet sava borsa. Nem olyan félelmetes, mint amilyennek tűnik :) Persze érdemes vigyázni a nem kívánt terhesség elkerülése végett, de úgy gondolom, hogy nem vagytok ti felelőtlenek :) Nyugi, 100%, hogy a barátnőd nem lesz terhes :)
2009. szept. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Kedves "két válaszom között író"! Szerinted ha az előváladék be sem jut a hüvelybe, akkor mennyi esély van a terhességre? Ha előváladék ha nem, akkoris szükség van lendületre...ha ez nincs, akkor akár az egész előváladék önmagában sperma lehetne, akkorsem okozna galibát...
2009. szept. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de ugye nagyon kicsi az esélye? kb egyenlő a nullával?
2009. szept. 11. 06:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok esély van rá!Ahogy már írták neked, magától nem jut el sem a sperma sem pedig az elővaladék oda, ahova kéne:)Nyugi!
2009. szept. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!