Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshetett a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshetett a barátnőm?

Figyelt kérdés
Tegnap átjött a barátnőm. Kicsit játszadoztunk, és beleélveztem a gatyámba. Előtte simogattam ott de csak bugyin át és volt rajta betét, mert hogy 7én kellett volna megjönnie. Aztán kimentem és megfogtam a péniszem. Utána jöttek hozzánk én azután mosogattam és eltelt 2 óra, amikor megint ugyanúgy simogattam de csak röviden és kívülről. Lehetséges, hogy ettől teherbe essen? NAgyon emg vagyok ijedve. Kérlek segítsetek. Egyébként én 15 vagyok ő meg 14
2010. aug. 11. 10:43
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
100%
jézusom mégis hogy eshetne? ajánlom figyelmedbe nyári olvasmánynak a biosz könyvet és társait....
2010. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
köszönöm most megnyugodtam. De úgy, hogy ha mondjuk nem mostam volna kezet és bugyin át sperms kézzel (lehet) simogattam, és volt rajta betét akkor? Ugye nem?
2010. aug. 11. 10:48
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen azért többet kellene tudjatok a szeretkezés titkairól:) ha a te kukid nem csúszott bele az ú puncijába, akkor nem lehet terhes, főleg nem gatyán, bugyin nameg betéten keresztül, mosogatás után. ajánlom, hogy ilyen játszadozások helyett olvasgassatok a neten szexuális felvilágosító írásokat, s akkor nem lesznek ilyen problémáitok.
2010. aug. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen ilyen hülye vagy? -.-
2010. aug. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
nagyon sok helyen olvastam azt, hogy ha valakinek spermás a keze és úgy simogatja akkor attól lehet. Hidd el fel vagyok világosítva. És egy értelmes normális ember vagyok. Szal akkor 0% az esélye? (ja és ne ilyen kommentet, hogy de ha becsapódik egy spermaraktéra akkor... :D )
2010. aug. 11. 10:51
 6/26 A kérdező kommentje:
De másodszor ugyanúgy a bugyijánál simogattam :D az baj? És ha van rajta betét azon a kiskatonák nem mennek át ugye?
2010. aug. 11. 10:52
 7/26 A kérdező kommentje:
De mondom hogy megfogtam a tököm és akkor spermás lett. Akkor ha utána simogattam a bugyijánál úgy hogy volt rajta betét akkor?
2010. aug. 11. 10:54
 8/26 anonim ***** válasza:
második vagyok. ne butáskodj.15 éves vagy. gondolkozz. szerinted a sperma kiképző táborban van benned, hogy átrobbantja magát a betéten, s akkor besunyizza magát a hüvelybe. egyszer s mindenkorra: annak az esélye, hogy a 14 éves barátnőd terhes legyen egyszerűen 0,00000 nyugodj meg. főleg úgy, hogy 14 évesen még nem mindig van peteérés a menstruáció mellett, csak az agy elindítja a menstruációs folyamatot. de valószínű ezt neked felesleges magyarázni, fiúként nem hinném h érdekel. NYUGODJ MEG
2010. aug. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2010. aug. 11. 10:56
 10/26 anonim ***** válasza:
Anyád! -.-' Hülye gyerek!
2010. aug. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!