Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshetett a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshetett a barátnőm?

Figyelt kérdés
Tegnap átjött a barátnőm. Kicsit játszadoztunk, és beleélveztem a gatyámba. Előtte simogattam ott de csak bugyin át és volt rajta betét, mert hogy 7én kellett volna megjönnie. Aztán kimentem és megfogtam a péniszem. Utána jöttek hozzánk én azután mosogattam és eltelt 2 óra, amikor megint ugyanúgy simogattam de csak röviden és kívülről. Lehetséges, hogy ettől teherbe essen? NAgyon emg vagyok ijedve. Kérlek segítsetek. Egyébként én 15 vagyok ő meg 14
2010. aug. 11. 10:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
idióta! :D
2010. aug. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Eygszer valakivel megtörtént az eseted!

Benne volt a tvben!

Világszenzáció volt, mert a kis geck átteleportálták magaukat a bugyin keresztűl a betétbe, azon át a punciba beékelődve a petefészekbe!

:)

2010. aug. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Ha a csajod puncimagnese beszippantotta a spermat (ami eleg valoszinu), akkor terhes.Gratulalok apa leszel:D Amugy meg elarulok egy titkot, a csajodtol a karacsonyi ajandek egy ultrahang lesz:D;)
2010. aug. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
köszi mivel mindenki leidiótáz, és elhülyüli ebből arra gondolok hogy nincsen baj. KÖszi :D
2010. aug. 11. 11:04
 15/26 anonim ***** válasza:
Ha nkd nem baj h 15-16 evesen ovszer helyett pelenkat kell vegyel akkor jo
2010. aug. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
én sajnállak :/
2010. aug. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
mert? :D mert nagyon hülye vagyok?
2010. aug. 11. 11:14
 18/26 anonim ***** válasza:
aztaqrva xD hát ezen én beszartam XDD bocs
2010. aug. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
bazz, remélem, h kamu a kérdés :D nadrágon-bugyin-betéten keresztül rövid ideig simogatástól ha teherbe lehetne esni, nem fogyna a népesség :D amúgy ennyi ésszel k.rvára nem érdemled meg, h csajod legyen 15 évesen (bár ezt valószínű csak az irigység mondatja velem :D)
2010. aug. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Remélem kurv@jóképű vagy, mert nem az eszedből fogsz megélni AZ TUTI.
2010. aug. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!