Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshetett a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshetett a barátnőm?

Figyelt kérdés
Tegnap átjött a barátnőm. Kicsit játszadoztunk, és beleélveztem a gatyámba. Előtte simogattam ott de csak bugyin át és volt rajta betét, mert hogy 7én kellett volna megjönnie. Aztán kimentem és megfogtam a péniszem. Utána jöttek hozzánk én azután mosogattam és eltelt 2 óra, amikor megint ugyanúgy simogattam de csak röviden és kívülről. Lehetséges, hogy ettől teherbe essen? NAgyon emg vagyok ijedve. Kérlek segítsetek. Egyébként én 15 vagyok ő meg 14
2010. aug. 11. 10:43
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
nem gatyán bgyin át, hanem a bugyiját simogattam és bugyi betét.. az más :D
2010. aug. 11. 11:58
 22/26 A kérdező kommentje:
Szóval ha nem volt tiszta. :) megfogtam ondós lett a kezem, majd bugyin át simogattam. Nem gatya bugyi :D és volt rajta betét.. :d így már mindjárt más
2010. aug. 11. 12:03
 23/26 anonim ***** válasza:
TE ÉDES ISTEN :D mennyire hülye kell legyél?!
2010. aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
az istenf*száért nem a játszótéren mászókázol v legózol a szobába ennyi idős fejjel...taknyos hülye gyerek vagy! ha fel lennél világosítva nem írtál volna ekkora baromságot -.-" korai magömléssel is szenvedsz? (feltételezem tudod mit jelent hamár annyira fel vagy világosítva ;D)
2010. aug. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
*ben
2010. aug. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Igen, teherbe esett és kis betétek fognak születni!


Normális vagy, ember?! Mi a frászért kell nektek, t@knyos kölyköknek ilyenekkel foglalkozni?! Örüljetek, hogy gyerekek vagytok, ezt pedig hagyjátok meg a felnőtteknek!

2010. aug. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!