Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetett barátnőm?

Teherbe eshetett barátnőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 2éve hogy együtt vagyok barátnőmmel ő 19,én 22 éves vagyok.Amikor elkezdtünk szeretkezni még védekeztünk de azóta azt mondja megbízik bennem de nem szeretne anti tabit szedni mert azt mondja nem vagyunk ahoz eleget együtt(hetente 2-3)és nem akarja megterhelni a szervezettét és gumiban nem szereti mert úgy jobb neki.Immár 1éve nem védekezünk és nem volt hál istennek semmi.De most lehet beütött a krak mert ma(aug 10)szeretkeztünk egymás után 3szor és amikor először csináltuk "lehet" de nem vagyok 100%biztos benne hogy "csurrant" bele egy pici anyag.Mert akkor élveztem el amikor ...kivettem...de lehet ment bele egy pici de akkor nem figyeltem fel rá.És rá kb egy órára másfél órára amikor elkezdtük a 3dik menetet akkor vettem észre,hogy "ki-csöppent" belőle "valami" meggyőződésem szerint sperma az állaga és színe szerint de a szaga úgy mond nem hasonlított rá(amilyen az enyém szokott lenni)guggolás közben cseppent ki amúgy belőle.Ő szerinte nem sperma szerintem 85%,hogy az.És mondtam neki,hogy menjünk el dokihoz és irasunk ki 72 órás tablettát.De ő nem akar mert nem akarja megterhelni, a szervezettét!Azt javasoltam neki,hogy tűz forró vízbe üljön bele és az segíthet talán én legalábbis ezt hallottam.Ő minden kép egy terheségi tesztet akar venni mondta hogy van olyan is ami 1nap után kimutatja már.De ugye abortuszt se akarok neki mert az a legrosszabb és egyértelműen ő se szeretné!

Azt hiszem ennyi.Előre is köszönöm válaszotokat,és megértéseteket.


2009. aug. 10. 21:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
64%

"Azt javasoltam neki,hogy tűz forró vízbe üljön bele és az segíthet talán én legalábbis ezt hallottam.


Igen, ez biztos, hogy segíteni fogm de csak abban hogy néhány égési sebet szerezzen és a nemiszervének sem tenne jót ha megégetné. Mert másra nem hatásos.

Nem használtok gumit, nem szed bogyót és egy éve nem lett baj? Ez egyszerűen mázli semmi más. Megértem a barátnődet, hogy nem akarja mérgezni a szervezetét bogyóval, azt is megértem, hogy gumiban nem olyan jó, de akkor készüljetek egy utódra, mert ez egyszerűen csak mázli, hogy eddig nem csúszott be. A teszt az első elmaradt mensi után mutat ki bármit is, nem egy-két nap után.

A 72 órás tabletta több hónapja bekavarhatj a ciklusát, sokkal többet árt vele magának mintha bogyót szedne.

2009. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
51%

A forró vizet felejtsd el!!!!!!

Teszt csak a beágyazódás utáni 3. napon mutatja ki!A beágyazódás a szex után 4.5 nap!Ne legyetek buták!Tudjátok mikor volt peteérése?Mert ha esetleg nem most, akkor kissebb az esélye a terhességnek!Ha most nem lett terhes, akkor vegyetek gyógyszert és szedje!Ez a nem akarom megterhelni a szervezetem duma kevés a védekezésre!Ha nem akar szedni tabit, akkor használjatok hüvelytablettát, vagy hüvelygyűrűt!Különben szerintem meg ő terhes akar lenni ha már a 72 órás gyógyszert sem akarja bevenni, (pedig nem megterhelő)!!!

2009. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
82%

Ismét én:


"van olyan is ami 1nap után kimutatja már"


Egy nap alatt be sem ágyazódik (pont ez a 72 órás lényege...), akkor a terhességi teszt mit mutatna ki? Legalább 2 hét amikor kimutatja.

Se védekezés, se 72 órás, se abortusz, se gyerek? Ezt hogy szeretnétek elérni? Lehet a mázlira építeni, csak "kicsit" kockázatos...

2009. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:
Július 29én volt pete érése.Köszi amúgy a válaszokat.Nem okoskodni akarok ne értsetek félre de úgy mond nem mázlin múlt,hogy nem eset teherbe jó biztos közre játszot az is de jóval előtte kiveszem mielőtt elmegyek.
2009. aug. 10. 22:02
 5/61 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehet hogy a barátnőd igazából babát szeretne, csak kicsit hátulról próbálkozik?
2009. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
74%

Húha!

Hát ezt jól megcsináltátok!!

De a víz az nem feltétlenül mossa ki teljesen a spermát a hüvelyből. Ez nem 100%-os megoldás.

Olyan tesztről nem hallottam h aktus után rögtön kimutatja a terhességet, azt a menstruáció elmaradását követő 1 naptól lehet megcsinálni.

Javaslom h gyorsan döntsétek el, h ringatni akarjátok a picit 9 hónap múlva, vagy most az 1x "leterheli" a szervezetét a barátnőd. Inkább legyen az, h csúszik tőle a mensi, vagy kis üzemzavart okoz a bogyó, minthogy később abortuszra kerüljön a sor, illetve h úgy tartsátok meg a picit h nem igazán vagytok rá felkészülve(ahogy a kérdésedből olvasom). SZóval ezt légyszi ne húzzátok, és hamar döntsetek!

2009. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
72%

"biztos közre játszot az is de jóval előtte kiveszem mielőtt elmegyek."


Ez a mázli, hogy ez bejön, mint "védekezés"...

2009. aug. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
85%

Szia!Számoljátok ki,hogy a közelben van-e az ovuláció(peteérés),mert tényleg ne terhelje a szervezetét a 72 órással!

Nem biztos,hogy ami kicsöppent az a sperma volt,mert hát a nők is nedvesednek és nekik is sok jön,ha kifolyt valami az az is lehetett!Az inkább átlátszó,színtelen!

Olyan terhességi teszt nincs,ami 1 nappal a szeretkezés után kimutatná a terhességet!Esetleg 1 nappal a mensi elmaradása után!

Ha kibírja a tűzforró vizet akkor csinálja bátran,de az fájni fog!

Ha pont akkor mentél el,amikor kivetted,akkor az a pár csöpp valószínűleg nincs olyan mélyen,ahogyan "kellene" !Ennél többet nem tudok mondani,de írd meg,hogy mikor volt utoljára menstruációja!És kérdezd meg,hogy nem e volt nyúlós,színtelen folyása!

Egyébként ha csak figyeli ezeket a folyásokat,már így is ki lehet küszöbölni a nem kívánt terhességet!Ha veszel az ujjaddal egy kis nyákot (ha folyik,ha nem,akkor nyúlj fel a hüvelyébe!)és a mutató ill. a hüvelykujjaddal próbáld széthúzni!Ha hamar szét"szakad" akkor nincs termékeny időszak!Ha nagyon nyúlós akkor van az ovuláció!Ezzel megtudod azt is,ha esetleg spontán peteérése lenne az orgazmustól!Sok sikert!És írj!!!

2009. aug. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is babát akar a csaj!Ez csak duma.Millió védekezési mód van ami nem hormontartalmú, és ő egyiket sem akarja!Ez egy kicsit átlátszó!A forróvíz butaság!

Vegyen be 72 órás bogyót, nem olyan megterhelő, mint a barátnőd állítja, és a többi nagyon modern gyógyszerek sem, de lehet kapni pharmatex, és phatentex hüvelytabit, is, azok egyáltalán nem terhelik a szervezetet!

2009. aug. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:
Valószínűleg holnap elmegyünk nő dokihoz de oda se szeretne menni mert "égő" mondtam neki,hogy megyek vele.Persze nem mindennel őt akarom hibáztatni.Mert ugyan hibás vagyok én is sőt...jobban is mert idősebb vagyok és lehetne több eszem.
2009. aug. 10. 22:04
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!