Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetett barátnőm?

Teherbe eshetett barátnőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 2éve hogy együtt vagyok barátnőmmel ő 19,én 22 éves vagyok.Amikor elkezdtünk szeretkezni még védekeztünk de azóta azt mondja megbízik bennem de nem szeretne anti tabit szedni mert azt mondja nem vagyunk ahoz eleget együtt(hetente 2-3)és nem akarja megterhelni a szervezettét és gumiban nem szereti mert úgy jobb neki.Immár 1éve nem védekezünk és nem volt hál istennek semmi.De most lehet beütött a krak mert ma(aug 10)szeretkeztünk egymás után 3szor és amikor először csináltuk "lehet" de nem vagyok 100%biztos benne hogy "csurrant" bele egy pici anyag.Mert akkor élveztem el amikor ...kivettem...de lehet ment bele egy pici de akkor nem figyeltem fel rá.És rá kb egy órára másfél órára amikor elkezdtük a 3dik menetet akkor vettem észre,hogy "ki-csöppent" belőle "valami" meggyőződésem szerint sperma az állaga és színe szerint de a szaga úgy mond nem hasonlított rá(amilyen az enyém szokott lenni)guggolás közben cseppent ki amúgy belőle.Ő szerinte nem sperma szerintem 85%,hogy az.És mondtam neki,hogy menjünk el dokihoz és irasunk ki 72 órás tablettát.De ő nem akar mert nem akarja megterhelni, a szervezettét!Azt javasoltam neki,hogy tűz forró vízbe üljön bele és az segíthet talán én legalábbis ezt hallottam.Ő minden kép egy terheségi tesztet akar venni mondta hogy van olyan is ami 1nap után kimutatja már.De ugye abortuszt se akarok neki mert az a legrosszabb és egyértelműen ő se szeretné!

Azt hiszem ennyi.Előre is köszönöm válaszotokat,és megértéseteket.


2009. aug. 10. 21:53
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
74%

Sziasztok!

Szerintem magyarézd meg a barátnődnek, hogy egy abortusz sokkal jobban megterheli a szervezetét, mint a rendszeres és biztonságos fogamzásgátló tabletta vagy akár a 72 órás tabi...

Jó felelőtlenek vagytok basszus!! 19 és 22 évesen nem semmi. Mákotok van, hogy eddig nem jött össze gyerkőc.

2009. aug. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
74%

Ez a hozzáállásod bíztató, és igen, beszélgess el vele!! Maradjon meg benned ez a reakció, és nehogy ellágyuljon a szíved! Annak a beszélgetésnek nagyonis eljött az ideje, és sajnos az élő példa is ittvan, h mi lesz akkor ha besöpörjük a problémákat a szőnyeg alá! Nem is értem hogyan bírtad ki eddig h ne beszéld meg vele ezt a fogamzásgátlási dolgot...

De sebaj, legalább most bepótolod.

2009. aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 A kérdező kommentje:
Nah jah ne is mond szégyellem is magam rendesen nehogy azt hidd,hogy nem.De ezután más idők jönnek!
2009. aug. 10. 22:56
 54/61 A kérdező kommentje:
Nah az biztos...
2009. aug. 10. 22:57
 55/61 anonim ***** válasza:
74%

Mostmár ne rágódj a múlton, ne okold magad, ez neked is tanulságos helyzet úgy látom! És végre a sarkadra állsz, és beszélsz vele...ez derék dolog! Hajrá, remélem h mindketten rájöttök (vagyis inkább ő) hogy ideje felelősségteljesen gondolkozni! :)

Azért írj majd holnap, vagy azután miután voltatok dokinál, h mi történt...és h sikerült-e megbeszélnetek a dolgokat! én drukkolok nektek h ezentúl minden helyre jöjjön!

2009. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 A kérdező kommentje:

Rendben holnap kb ilyen tájt leírom,hogy történt és mi történt de most elteszem magam holnapra.Köszönöm mégegyzser MINDENKINEK.Tényleg sokat segítettetek mint infóval de leginkább támogatással és egy kis önbizalom fejlesztéssel:)

Minden jót akkor holnap írok.Hali

2009. aug. 10. 23:03
 57/61 anonim ***** válasza:
74%

23:43-as vagyok.Lehet nyers voltam,de nem véletlenül!

Én is voltam 20 éves,és "direkt" megesett velem ez a dolog,csak persze én nem akartam!Így akart megtartani!

Remélem érted?!

Szóval csak akkor az egyszer volt és mégis az lettem!

Persze kórház lett a vége! Majd szakítás!Megtanultam hidd el!

Utánna évekik gyógyszerrel védtem magam ettől a kegyetlen fájdalomtól,nehogy megint úgy járjak.

Azóta eltelt 10 év!De nem feledtem el!

2009. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
74%
Utána se lesz más. Mert mind eddig is megúsztátok eztán is rábeszél. Úgy palira vesz, hogy nekem ciki helyetted is...
2009. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
81%
Hát szerintem egy ilyen buta lány csakis egy babával tudja majd maga mellett tartani ezt a fiút4Nyílván való,hogy értelmesebb,mint ő!És ha ráébred,hogy ő milyen....akkor csak egy gyerek tarthatja vissza!És úgy tűnik,hogy azt akarja!Mert a hatalmas szerelem is meggyengül(nem mondom,hogy elmúlik)!És akkor zavarni fog,hogy felelőtlen és magához akar láncolni!Erre vigyázz és egy kicsit gondolkodj el,mert nem egy ilyen esetet ismerek...és a vége mindig az lett,hogy annyira megutálták egymást 5-6 év múlva,hogy egy kanál vízben fojtanák meg egymást!
2009. aug. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
74%
A barátnőd biztos babát akar.
2009. aug. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!